Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po každom vzťahu, kedy sa chceme pohnúť ďalej, prehodnocujeme to, akého chceme už toho možno „pravého“. Rozmýšľame, či nemáme veľké nároky, či nie sme moc komplikované, aké typy si nás zaslúžia a ktoré typy si zaslúžime my. Vieme byť po vzťahu unavené, nechceme najskôr nikoho, avšak dúfame, že po čase budeme opäť niekoho vítať s bozkom na pery, túliť sa a hovoriť krásne slová.Čím sme staršie a čím viac máme za sebou vzťahov, vieme viac povedať, akého chlapa chceme. Veľa z nás pochopí, že sa dalo využívať, že boli až moc ohľaduplné a že si ich lásku nezaslúžil. Veríme, že nabudúce sa nájde niekto, kto nás bude viac chápať, rešpektovať a s ktorým budeme žiť rozprávku do konca života.

Každá z nás si zaslúži dobrého muža. Ja i ty. Vieme byť pozorné, obetavé, vieme sa kvôli nemu učiť variť, krajšie si užívame momenty, sme spokojnejšie a milujeme zaspávanie v jeho náručí. Je to tak. Každý z nás potrebuje lásku. Každý potrebuje objatie a pochopenie. Niekoho, kto mu bude v ťažkých časoch oporou. Sme krásne a vyspelé ženy, ktoré by si mali po každom stroskotanom vzťahu povedať, že sa to udialo preto, pretože čaká na nás niekto, kto s nami bude lepšie a krajšie žiť.large

photo: weheartit.com

Zaslúžim si dobrého muža. Pretože viem oceniť jeho kvality, chápať jeho nedostatky, milovať jeho humor, rešpektovať jeho rozhodnutia a v hádkach to spolu zvládneme na výbornú. Vzťahy nebudú nikdy dokonalé. Vždy príde niečo, čo ti bude vadiť, čo budeš vidieť ako chyby. A to bude vtedy, keď sa tvoja a jeho láska preverí. Zvládnete to? Tak isto si aj ty zaslúžiš dobrého muža. Dobrý muž sa hodí jednoducho k dobrej žene. Si krásna, máš sny a plány. Vieš, čo chceš, no občas sa i túlaš životom, no užívaš si ho taký, aký je. Niekedy si hovoríš, že jediné, čo ti chýba, je on. Muž, ktorý sa dotkne tvojho srdca, prebudí ho svojou láskou. Niekto, kto ti nebude vyčítať tvoje chyby, hovoriť o tebe nepekne pred ostatnými, podceňovať ťa a riadiť ti život. Prosím, nikdy sa nesnaž zamilovať do duše niekoho takého. Zničí ti tu krásnu dušu, ktorú máš.

Ženy, vyberajme si dobre a zvažujme. Naši princovia majú byť naši muži, s ktorými budeme mať našu budúcnosť – naše deti. Vyberajme si zodpovedne. Vyberajme si srdcom, ale aj rozumom. Milujme, ale zároveň premýšľajme. Zaslúžime si skutočných princov a kráľov, ktorí budú milovať kráľovné – nás. Nehovor, že sa to ľahko píše a takí muži neexistujú, preto máš menšie nároky na chlapa. Prosím, nerob to. Zaslúžiš si, aby ťa niekto rešpektoval a miloval. Zaslúžiš si, aby si bola šťastná vo vzťahu.

Si krásna žena, na ktorú čaká Kráľ, ktorý jej bozkom vráti pocit čistej a úprimnej lásky. Počkaj. Oplatí sa to. Nikdy nezahoď svoje JA pre niekoho, kto si to nezaslúži. Prosím.

Čakaj. On príde.large-1

photo: weheartit.com
cover foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating