instagram/xenia_gregusova

Xénia Gregušová, víťazka poslednej série reality show Farma, si posledné dni užíva dovolenku pri mori. Spoznávať Chorvátsko sa vybrala spolu s jej partnerom a bývalým súperom z televízie, Lukášom Stanislavom, ktorý sa spolu s ňou dostal až do finále.

I keď mali k sebe blízko už počas súťaže, mladá tanečníčka sa vždy správala slušne a držala si odstup. Po pár mesiacoch mimo kamier však priznali, že medzi nimi rozkvitla láska.

Teraz si užívajú spoločné bývanie, cestujú spolu po svete a denne sa s fanúšikmi delia na sociálnych sieťach o súkromie svojho života.

Aj keď je medzi nimi 10 ročný vekový rozdiel, je jasné, že im to klape. Nie len, že sa k sebe hodia výzorovo, ale aj povahovo, keďže obľubujú rovnaké veci a spája ich aj humor. Sympatická dvojica najnovšie zverejnila spoločnú fotku, ktorá je od ich ostatných úplne iná.

Xénia a Lukáš sú na nej v objatí, po kolená vo vode na krásnej pláži a obaja majú plavky iba na spodnej časti tela. Kým u chlapa je to normálne, blondínka sa touto snímkou poriadne odviazala. Aj keď má vďaka športu a tancu nádhernú postavu, neukazuje sa polonahá takmer vôbec. Odvážnu foto Xénie „hore bez“ si môžeš pozrieť TU.

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News