Instagram/sarik_adamcikova

Sára Adamčíková v poslednej sérii reality šou Farma 12 zahviezdila a medzi divákmi sa stala veľmi obľúbenou. Mohlo za to aj jej sympatické vystupovanie a to, že sa zväčša na nič nehrala. A takáto úprimnosť jej ostala aj teraz. Len nedávno sa fanúšikom priznala, že si našla nového priateľa, s ktorým je veľmi šťastná.

Sára pracuje ako fitness trénerka, a ak ju sleduješ na Instagrame, mohla si vidieť, že zvykne pridávať videá, v ktorých ukazuje rôzne cviky. Aj napriek tomu, že je aktívna a má postavu, ktoré by jej mnohé z nás mohli potichu závidieť, stretáva sa s hejtom a negatívnymi komentármi.

„Často čítam komentáre na moju postavu ako: mala by si tak ešte 10 kg dať dole, vyzeráš ako mužatka, začni cvičiť niečo normálne, to taký zadok má mať 21 ročná baba? Máš veľké stehná, tu si vyzerala ako tehotná.🤷🏽‍♀️
Jedine čo na to odpoviem je: áno máte pravdu, je to tak.

Nie som ideálna, viem to. No aj napriek tomu trénujem úžasnú komunitu žien, ktoré sa chcú cítiť lepšie vo svojom tele tak ako aj ja. Nie pre to, aby som sa páčila niekomu, ale pre to, aby som sa v prvom rade páčila SEBE,“ odkázala Sára svojim fanúšikom, pričom pridala svoju fotku len v spodnej bielizni.

A presne o tomto by to malo byť. Nie je dôležité to, čo o tebe hovoria ostatní, ale ako sa cítiš ty. Ak si so sebou vyrovnaná a spokojná, názory ostatných môžeš poslať kade ľahšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News