YouTube/Simply Quinoa

Prvý decembrový deň je tu! A to znamená len jediné, odteraz už všetci rátajú dni do Vianoc. Premýšľame, kam sme schovali všetky ozdoby, kedy postavíme stromček, či máme nakúpené všetky darčeky a snívame o tom, ako si pred dobrým filmom budeme vychutnávať sladké sviatočné dobroty. Teda, niektorí o tom budú naozaj iba snívať.

Totiž, ak sa snažíš žiť zdravo, dávaš si pozor na vyváženú stravu a cvičíš, potom je toto obdobie pre teba jednou veľkou skúškou. Zhrešiť s maškrtami na sviatky nie je ozajstný hriech, to si zapamätaj. Je to len krátke obdobie, počas ktorého si môžeš dopriať to, na čo máš chuť. Ak do toho nespadneš tak, že budeš 2 týždne ležať na gauči s tanierom v ruke, potom je všetko v poriadku.

Ak by si však chcela zabudnúť na výčitky, potom si môžeš niečo sladké pod zub vytvoriť aj vo fit verzii, ktorá nebude takou kalorickou bombou. Menej cukru a múky ešte neznamená, že to nebude chutiť skvele.

Keď je práve toto tvoja voľba alebo si len chceš vyskúšať niečo nové, potom by si si mala pozrieť nasledujúce video recepty, ktoré sme pre teba vybrali. Spája ich nie len to, že ide o zdravšie vianočné sladkosti, ale aj fakt, že sú veľmi jednoduché na prípravu, čo v blížiacom sa zhone určite oceníš.

Keďže ti tieto tipy prinášame už teraz, máš čas si ich vyskúšať a vylepšiť podľa seba, aby boli na vianočnom stole dokonalé!

Ktorú sladkú pochúťku vyskúšaš pripraviť ako prvú?

Tieto nepečené dobroty ocení aj začiatočníka v kuchyni

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness