instagram/viktorvincze

Adela a Viktor Vinczeovci. Jeden z najznámejších párov slovenského šoubiznisu, ktorý svojím životom inšpiruje množstvo ľudí. Obľúbení moderátori majú úspešné kariéry, no peniaze ich charakter nezmenili. Venujú sa osvete v rôznych oblastiach a neboja sa o veciach hovoriť otvorene.

Viktor je známy tým, že svoju popularitu na sociálnych sieťach využíva na informovanie a vzdelávanie v oblasti enviromentalistiky. Životné prostredie a osveta v otázkach produkcie odpadu, plytvania jedla či fast fashion sú to, na čom záleží nie len jemu, ale aj jeho manželke.

Aj keď si súkromie obaja strážia a vážia, rozhodli sa ísť s kožou na trh a svojím príbehom dať možno nádej aj iným párom. Adela a Viktor totiž majú problém s neplodnosťou.

Adela dlhé roky počúvala otázky o tom, kedy sa vydá a bude mať deti. Po tom, čo sa v roku 2017 vydala za Viktora, tieto otázky iba nabrali na obrátkach. Vtedy prišiel len 26-ročný Viktor s verejným priznaním, ktoré mali tento nátlak zastaviť. I keď je mladý a zdravý chlap, zistil sa u neho problém s neplodnosťou.

Viktor o svojej neplodnosti odvážne prehovoril pred 3 rokmi

KEDY BUDEME MAŤ DETI? KEĎ BUDEM MAŤ SPERMIE.Už sa nechcem pozerať na to, ako sa mojej manželky dookola niekto pýta "…

Posted by Viktor Vincze TV Markíza on Thursday, November 30, 2017

Cesta k vytúženému bábätku, ktorú si po dlhom a uváženom premýšľaní známa dvojica zvolila, je nakoniec adopcia.

Chodíme na prípravné stretnutia. Išli sme do toho veľmi racionálne s tým, že okej, skúsme to. Kladieme si tam rôzne otázky, dostávame odpovede, spoznávame samých seba, svoje postoje, predstavy. Zisťujeme, ako na tom sme ako potenciálni rodičia. Nechávame tomu absolútne voľný priebeh. Verím tomu, že ak nám je zhora dané, že by sme mali urobiť niekomu život krajším, tak sa to udeje. A keď to tam v tých kartách nie je, tak sa to neudeje,“ vyjadrila sa 40-ročná Adela v rozhovore pre MADAM EVA.

Otvorene odpovedala aj na otázku o možnosti umelého oplodnenia: „Nie sme fanúšikmi umelého oplodnenia. Čím nechcem povedať, že to je hlúposť, ale pre nás to nie je téma. Necítime to ako cestu. Hovorím si – fúha, medicína, to už ideme takpovediac na iné hracie pole.

Zdroj: eva.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News