Valentín

Chceš prežiť jedinečný romantický večer s partnerom na Valentína? Ale nikam sa vám nechce a najradšej by ste zostali doma? Aj tak môžete prežiť sviatok zamilovaných ako z rozprávky. A dokonca ho môžete mať ešte lepší ako niektoré tvoje kamarátky s partnermi.

Romantická večera

Keď príde domov z práce, prekvap ho originálnym darčekom, ktorý vás oboch ešte aj nasýti. Uvar jeho obľúbenú večeru, prípadne mu objednaj pizzu v tvare srdca. Niektoré reštaurácie ju robia dokonca aj mimo tohto sviatku zamilovaných. Zvládneš ju však vyrobiť aj sama.

Ak sa ti bude chcieť a budeš mať na to čas, skús mu upiecť aj koláč. Po celej kuchyni porozkladaj sviečky, prípadne zapni romantickú hudbu, pekne sa oblečte a nemusíte ísť ani do reštaurácie. 

romantický večer
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Spoločný kúpeľ

Romantický a možno aj trošku zvodný vie byť aj spoločný kúpeľ vo vani. Atmosféru dokážeš zlepšiť soľou a penou do kúpeľa. Nechaj vychladiť víno a taktiež po celej kúpeľni porozkladaj sviečky. Rovnako môžeš zapnúť aj relaxačnú hudbu a perfektne si spolu oddýchnete. Bude to Valentín na nezaplatenie.

Filmový maratón

Už ste si dali napríklad maratón všetkých častí filmov Harryho Pottera? Nielen, že pri ňom dokážete stráviť aj celú noc, ešte viac si ho vychutnáte po boku toho druhého. Dajte si víno, pripravte si pukance alebo si teda opäť môžete objednať pizzu. Vypnite svetlo a užívajte si romantiku v objatí.

romantický večer
zdroj: Instagram/zhest__axasii

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating