Aké zamestnanie je pre teba ideálne?

Možno si už svoju vysnívanú prácu našla alebo ju ešte len hľadáš. Ak sa cítiš v dospelom svete stratená, urob si nasledujúci kvíz a zistíš, aké zamestnanie je pre teba ako stvorené.

Pokiaľ by si nebola s odpoveďou spokojná, vyber si svoje dokonalé povolanie podľa povahy tu.

Ako vyzerá v predstavách tvoj ideálny piatok?

Na akom mieste by si si teraz najradšej oddýchla?

Vyber svoju najsilnejšiu vlastnosť:

Žena s klobúkom na chrbte Pexels/croft alexander

Čo by si z týchto vecí chcela teraz najviac?

Bez čoho si nevieš predstaviť svoj deň?

Žena sa smeje na ulici Pexels/Néo Rioux

Čo rada robíš vo svojom voľnom čase?

Unsplash/Brooke Cagle

Čo ti prináša do života radosť?

Aké zamestnanie je pre teba ideálne? Odhaľ to v našom kvíze
Učiteľka
Podľa odpovedí by si sa mala stať učiteľkou. Si zodpovedná osoba, rada sa vzdelávaš, máš rada deti a niektorí o tebe hovoria, že si disciplinovaná a prísna. V tomto povolaní by si sa naozaj našla.
Právnička
Mala by si pracovať ako právnička. Máš rada spravodlivosť a nemôžeš sa dívať na to, ako niekto trpí. Pokiaľ by si bojovala za dobro a mier, bola by si v živote šťastná a spokojná.
Zdravotná sestra
Mala by si sa zamerať na zdravotnícky sektor. Rada sa staráš o druhých ľudí, neprekáža ti pracovať, čo ti sily stačia, si múdra, empatická a vieš ostatným nezištne pomáhať.
Cukrárka
Ideálne povolanie nájdeš v cukrárni alebo pekárni. Miluješ sladké dobroty a nezaujíma ťa, čo si myslia druhí ľudia. Rada vymýšľaš nové veci a experimentuješ. Si kreatívna, tvrdohlavá, nezdržuješ sa na jednom mieste a nerada sa nudíš.
Influencer
Mala by si byť influencerkou. Rada napreduješ, kráčaš s dobou, pretože sa veľmi ľahko prispôsobuješ novým trendom. Sleduješ dianie vo svete, máš o všetkom prehľad a si veľmi otvorený typ človeka. V tejto práci by si sa našla.

Ak sa chceš ešte niečo o sebe dozvedieť, vyskúšaj náš osobnostný test. Tento test osobnosti ti odhalí, čo sa v tebe skrýva a či sa môžeš považovať za silný charakter.  Jednoduchých 7 otázok dokáže odhaliť tvoju pravú tvár.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy