Zuzana Plačková
Instagram/queen.plackova

Už čoskoro z nich budú rodičia! Zuzana Strausz Plačková a René Strausz sa nevedia dočkať vytúženého bábätka. Aj keď si túto informáciu chceli nechať čo najdlhšie len pre seba, s pravdou museli von už začiatkom februára. Napriek tomu, že kráľovná slovenského Instagramu zdieľa zo svojho súkromia veľa vecí, pri téme tehotenstvo je opatrnejšia na to, čo prezradí.

30-ročná podnikateľka a influencerka, patrí u nás k najsledovanejším ľuďom na sociálnej sieti. Je známa nie len šikovnosťou v biznise, ale aj záľubou v luxuse, ktorý jej podnikanie prinieslo. Materiálne sny si podľa svojich slov splnila, bábätko bolo to posledné, čo si do okrúhlych narodenín želala.

Vo februári prostredníctvom dojímavého videa fanúšikom potvrdila, že pod srdcom nosí vytúžené dieťatko. A aj keď túto novinku pôvodne nechcela vypustiť do sveta, niekto ju natrel, a tak to radšej sama otvorene priznala.

Manželia René a Zuzana

Pri téme tehotenstvo pritom ostáva opatrná, keďže vie, že ohľadom neho i rodičovstva bude dostávať množstvo kritiky a nevyžiadaných rád. Hneď od začiatku preto upozornila sledovateľov na to, že si to neželá.

Sa mi nečudujte naozaj, že tu nechcem zdieľať skoro nič ohľadom tehotenstva, lebo potom mi chodia od veci správy a názory, že ja sa normálne bojím dačo povedať, lebo vždy ťa budú poučovať matky mudrlantky,“ vyjadrila sa nedávno kvôli podobným správam.

Aj napriek tomu občas urobí výnimku tak, ako aj teraz. Na Instagrame sa pochválila nie len fotkou s tehotenským bruškom, ale aj videom priamo z ultrazvuku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News