Ty by si ma teraz chcel? Tvrdíš, že som ti až teraz pomotala hlavu?

Už je príliš neskoro! Teraz o mňa bojuješ? Nechápem prečo si nemal taký zápal pre „boj“ pred rokom. Bola som vari iná ako dnes? Ja som sa nezmenila, len môj pohľad na svet trošku áno. A to len kvôli tebe.

Keď si spätne premietam ako som sa k tebe chovala a čo si mi ty zato dal, tak len krútim hlavou. Často som rozmýšľala, čo som JA urobila zle. No neskôr som zistila, že to moja chyba nebola. Len som ťa mala natoľko rada, že som ti odpustila tú vec. Vec, ktorá by sa odpustiť nemala. Nezačali sme náš vzťah „na ostro“. Ale nebolo k tomu ďaleko. Možno osud nás chcel nejako rozdeliť a keď videl na mne ako o teba bojujem, udelil mi dve facky. No prostredníctvom tvojich rúk. Ten moment si nechcem vymazať z hlavy, pretože vtedy som sa niečo naučila. Naučila som sa, že nie je všetko také, ako sa zdá.
losing-hairfoto: elitedaily.com

Mrzí ma jedna vec. Človek, ktorý má rád, má aj skrat v hlave. Nefunguje mu jedna časť mozgu. A začne fungovať, až keď sa stane „nehoda“. Tie fyzické rany zmizli. No pocit, že si ma pred všetkými poslal kade ľahšie, ten nikdy neodíde. Chcel si odpustenie. A ja som odpustila, no nezabudla som. Čas postupne moju nenávisť odohnal preč. Už sa nehnevám. No ako som povedala, ja som nezabudla. Neskôr som si k tebe našla kamarátsky vzťah. No už by som nikdy nechcela na sebe cítiť tvoju dlaň. Už by som nechcela aby si ma objal na rozlúčku.

Po roku si zistil, že si niečo stratil. No zistil si aj to, že už to nikdy nenájdeš. Už ti nedám kľúč od môjho srdca. A načo? Prepáč, ale už nemám chuť volať zámočníka, aby vymenil zámok. Teraz tebe vadí, že ja ťa odmietam. Je to hrozný pocit, čo? Ale ja ťa neodmietam pred všetkými. Neuštedrila som ti dve rany po sebe. A ani to neurobím. Nechcem sa podobať tebe. Beriem ťa ako učiteľa. Učiteľa, ktorý ma naučil, akým človek v živote nechcem byť. Každý v živote robí chyby. Z našich chýb sa učíme. No nenechajme, aby kvôli nám trpela aj druhá strana.

Nechápem len jedenej veci. Ak si ma nemal rád, tak ako ja teba, mal si mi to proste povedať. Nie ukázať!

foto: Kayla Snell

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating