Ruža pre nevestu 2

Už aj Ruža pre nevestu 2 má svoju paródiu. Zverejnená bola na sociálnych sieťach Rádia Europa 2. Pozri na tú skvelú napodobeninu nového ženícha. Pukneš od smiechu.

Asi už pre teba nebude novinkou, keď ti povieme, že šou Ruža pre nevestu dostane svoje pokračovanie. Druhá séria sa už natáča a jej súčasťou sú aj známe influencerky či exnevesta Bejba. Dokonca Televízia Markíza pred pár týždňami odhalila aj meno ženícha. 18 žien v exotickej Srí Lanke bude bojovať o srdce podnikateľa Radka, ktorý žije v nórskom Osle.

A hoci veľa diváčok s jeho vzhľadom spočiatku nebolo spokojných, zistili sme, že v skutočnosti je to poriadny fešák. Teraz sa však od Europy 2 dočkal paródie. No musíš uznať, že veľmi podarenej.

Ruža pre nevestu 2 má novú paródiu

V paródii vystupuje moderátor Vlado Varecha a v pozadí znie hlas Samuela Procházku, ktorý zohráva roly kameramana a režiséra zároveň. So svojím kolegom tam skúša husárske kúsky, pričom „Láďo“ sa snaží vtipným spôsobom napodobniť práve Radka zo šou Ruža pre nevestu 2.

„Objavujem sa v novej sérii relácie Ruža pre nezvestnú. Verím, že nájdem aj svoju vyholenú … vyvolenú. Super je celý tím, čo je za tým?“ hovorí Vlado vo videu.

„Ruža pre nezvestnú! … A náš Vladko,“ píše sa ešte pod príspevkom. A fanúšikovia v komentároch nešetria smejúcimi sa smajlíkmi. „Top,“ zhodnotil na Instagrame jeden z poslucháčov Rádia Europa 2. „Vladko to zabil,“ pridal sa ďalší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa EUROPA 2 (@e2sk)

A čo na túto vydarenú paródiu hovoríš ty?

Zdroj: Instagram/e2sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News