Instagram/sebofilip

Speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo patria rozhodne k najkrajším párom v našom šoubiznise. Zamilovaná dvojica spolu žije, cestuje po svete a vďaka príspevkom na ich sociálnych sieťach je fanúšikom jasné, že títo dvaja sú pre seba ako stvorení. Práve preto sa všetci pýtajú na ich spoločné plány do budúcna, a teda svadbu. V rozhovore pre Šport24 samotný Filip naznačil, že už to majú zrejme aj za sebou.

Aj keď sa dali dokopy len v roku 2019, už začiatkom tohto roka po internete kolovali špekulácie, že sa rozhodli vhupnúť do manželstva. Naznačovali to ich nejasné komentáre, ktoré si navzájom venovali na Instagrame. Bývalý futbalista svoju partnerku často označuje ako wifey (manželka), a pod jej fotografiou už aj zverejnil vetu: „Neskutočné, koho mám za manželku ja,“ ktorá vyvolala mnohé špekulácie. A teraz prišiel s ďalším náznakom.

Na otázku, či je možné, že z nich čoskoro budú manželia, odpovedal: „Ak sa tak ešte nestalo, tak je možné, že sa tak stane. Emma je to najlepšie dievča na svete, mám sa pri nej najlepšie, ako si viem predstaviť.“

Svojou odpoveďou tak naznačil, že speváčka už skutočne môže byť jeho právoplatnou manželkou a svadbu sa im podarilo dokonale utajiť. Hviezdny pár si svoje súkromie naozaj dobre stráži a pri otázke ich spoločnej svadby tak visí veľký otáznik. Jedno je isté, či už tvoria manželský pár „na papieri“ alebo „len“ na citovej úrovni, podľa futbalistových krásnych slov smerom k Emme, sa o ich láske nedá pochybovať.

Zdroj: sport24.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News