žena v zime

Opäť prišiel pondelok a s ním aj nové výzvy. Chceš vedieť, aký týždenný horoskop ťa čaká a na čo všetko by si sa mala pripraviť?

Horoskop na celý týždeň

Baran

Horoskop prichádza s vynikajúcou správou, čo sa predovšetkým pracovnej oblasti týka. Zodpovedný za to bude Jupiter, ktorý tento smer podporuje. Pozor si dávaj na štvrtok, piatok a sobotu. Počas týchto dní bude tvoje znamenie v opozícii s Mesiacom. Ten by ťa mohol dráždiť viac ako býva zvykom.

Viac pozornosti sa sústreďuje tento týždeň na prácu, láska je preto o čosi viac v úzadí. Môžeš ju však svojej polovičke vynahradiť počas víkendu. Silnejšie prechladnutie je tým, ktoré by ťa mohlo dostať do postele. Dopraj si dostatok odpočinku a vitamínov.

Býk

Tvojmu znameniu je počas tohto týždňa naklonený Merkúr. Využi jeho priazeň v pracovnej oblasti a vo veciach, na ktorých ti záleží. Mesiac bude pre teba v opozícii počas nedele, môžeš byť nepokojná a nervózna viac ako kedykoľvek inokedy.

Medzi tvoje šťastné dni sa radia utorok a streda. Horoskop upozorňuje, aby si nepodceňovala pitný režim. Je pre tvoj organizmus totižto potrebný aj v týchto zimných mesiacoch.

Žena relaxuje v sieti
zdroj: Unsplash/Marek Rucinski

Blíženci

Planéta Merkúr bude hrať vo tvoj prospech a spolu s Jupiterom ti dodá veľmi pekné výsledky v tvojej práci. S nepriaznivým prechodom Venuše to bude o čosi horšie. Môže zraniť tvoje srdce. Buď v tomto smere viac opatrná a dávaj si pozor na svoju dôveru voči ostatným.

Obzvlášť obozretná buď vo všeobecnosti počas utorka  a stredy. Sú to dni, kedy bude aj samotný Mesiac v nie veľmi prívetivej polohe. Počas týždňa môžeš pocítiť aj väčšiu únavu, dopraj preto svojmu telu dostatok odpočinku.

Rak

Nachádzaš čoraz viac rovnováhu a vyrovnanosť nielen u seba, ale aj vo vzťahoch k iným. Merkúr už nie je totižto v opozícii s tvojim znamením. V prípade, že posledné obdobie bolo pre teba náročné, teš sa na to, že pomaly, ale iste odchádza.

Jarné obdobie bude tým, ktoré ti prinesie množstvo dobrých správ. Tvoje šťastné dni sú utorok a streda, preto sa sústreď na príjemné veci, ktorá ťa postretnú. Pozor si dávaj na cestovanie, predovšetkým na pokuty.

 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy