Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Po horoskope, z akých žien sa stávajú milenky najčastejšie, tu máme iný pohľad. Mužské znamenia, ktoré milenke podľahnú takmer vždy. Dávaj si pozor najmä na týchto chlapov – môže sa stať, že ti budú neverní.

Baran

Muž v znamení Barana je veľmi impulzívny. Hoci je vo vzťahu, vie sa osudovo zamilovať do ženy, ktorú vidí prvýkrát. Nemôže si pomôcť, no často svoju priateľku podvádza. Vrhá sa do vzťahov okamžite, neberie ohľad na následky a ani na to, čo si o ňom pomyslia druhí.

Ak by si ho chcela skrotiť a mať ho iba pre seba, musela by si sa o seba pravidelne starať a vždy byť upravená. Keď má Baran priateľku, ktorá po čase spohodlnie, milenku si nájde rýchlejšie.

Blíženci

Tohto muža taktiež nemôžeš vlastniť. Má svoju hlavu a vie, čo robí. Aj keď je vo vzťahu, viazať sa nechce, pretože pre neho dlhodobý vzťah nie je. Keď to chce ukončiť, jednoducho si nájde milenku. Takto putuje zo vzťahu do vzťahu a vôbec mu to neprekáža.

V živote sa nechce nudiť, preto si užíva a často sa miluje. Neskrotíš ho ničím, musí jedine dospieť a pochopiť, že toto naozaj nie je dobrý prístup k životu.

Škorpión

Keď nájde muž v znamení Škorpióna svoju osudovú, je verný a na podvádzanie ani nepomyslí. No dovtedy si vie užívať ako ten najväčší frajer. Jeho vášnivá povaha vyhľadáva ženy neustále, vie dobre flirtovať a rýchlo sa vzruší.

Aj keď môže mať pevný vzťah, hľadá si milenky. Škorpión si rád necháva otvorené zadné dvierka pre prípad, že príde žena, ktorá si ho úplne získa. Ona bude mať všetko to, po čom túži.

Strelec

Ako už iste vieš, muž Strelec sa netají tým, že preferuje plytké vzťahy. Je šťastný, keď môže mať viac žien, ktoré uspokoja jeho potreby. Samozrejme, všetko musí mať utajené. Milenku dokáže mať dokonca aj vtedy, keď je vo vážnom vzťahu a premýšľa o svadbe.

Jednoducho – láska a s*x sú pre neho dve odlišné veci a keď ich nenájde u jednej ženy, potrebuje dve. Jedine s týmto prístupom bude v živote spokojný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.