Pexels/Lisa Fotios

Nový týždeň ti prinesie starosti, no aj radosti. Môžeš naraziť aj na výzvy, ktoré budú pre teba nové, ale zvládneš ich.

Pusť sa do čítania týždenného horoskopu a zisti, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

V práci ťa nečaká nič ťažké, dokonca budeš mať pocit, že ide všetko správnym smerom. Úlohy si rýchlo splníš a kolegovia ťa budú chváliť na každom kroku.

Ak si vo vzťahu, mala by si myslieť na to, že tvoj priateľ si zaslúži pozornosť každý deň. Nezanedbávaj ho, pretože by sa cítil opustený a odstrčený. Pokiaľ si single, môžeš si niekoho nájsť, no len keď sa budeš snažiť.

Čo sa týka zdravia, mala by si si dať do poriadku trávenie. Tento týždeň zaraď do jedálnička kyslé produkty a potraviny, ktorými sú napríklad kapusta, citrón, kefír, jogurty a iné.

Býk

Zo začiatku ťa môžu prekvapiť ťažké a nové povinnosti, no pamätaj si, že nič nie je náhoda. Keď si ich dostala, určite ich zvládneš. Neboj sa a predveď svoju silu v plnej kráse.

Vo vzťahu sa nič nezmení. S priateľom to bude dobré, nečakajú ťa žiadne partnerské hádky a ani nedorozumenia. Ak si single, je len na tebe, čo s tým urobíš. Nemusíš si nikoho hľadať alebo môžeš vyskúšať zoznamku.

Zdravie ťa môže mierne potrápiť, preto nezabúdaj na pravidelnú dávku vitamínov a minerálov. Taktiež sa snaž dodržiavať pitný režim, aby ťa nebolela hlava.

Blíženci

Nesnaž sa robiť všetko. Máš to v povahe, no naozaj to nie je v tvojich silách. Sústreď sa na to, aby si stihla svoje povinnosti, ostatní ťa nemusia zaujímať.

S partnerom môžeš zažiť pár hádok, no nebudú veľké a rozhodne ťa nečaká rozchod, neboj sa. Pokiaľ si single, zameraj svoju pozornosť radšej na sebarozvoj. Ten potrebuješ viac, než nového chlapa.

Keď budeš cítiť, že na teba „lezie“ chrípka, dopraj si relax a oddychuj. Ak by si teraz prechladla, veľmi ťažko by si sa z toho dostávala. Neriskuj, keď nemusíš.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy