žena

Lev

Teraz, keď sú Jupiter, Venuša, Mars a Slnko konečne aktívne vo tvoj prospech, budeš schopná prekonať mnohé prekážky, s ktorými si sa stretla na svojej ceste v prvej časti roka. V tejto druhej sa ukážu ako odrazový mostík k víťazstvu. Dávaj si však pozor, aby si nekonala príliš impulzívne. Merkúr v nepriaznivom tranzite a Mesiac v opozícii ťa medzi utorkom a stredou vyzývajú k opatrnosti.

Tvojím šťastným dňom je sobota.

Panna

Týždenný horoskop hovorí, že planéta Jupiter už nie je na tvojej strane, preto môžeš naraziť na väčší odpor. Týka sa ako profesionálnej, tak i romantickej oblasti. Opozícia planéty Saturn ťa vyzýva, aby si urobila plány a zmeny, ktoré ťa môžu dostať tam, kde chceš byť, a to doslova aj obrazne. Stav všetko na šťastné dni, počas ktorých sa na teba usmeje šťastie.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Výhrať hádku
zdroj: Unsplash/ Edward Howell

Váhy

Opozícia Marsu ti ešte bude spôsobovať stres, no priaznivý prechod Jupitera v „priateľskom“ znamení Blížencov ti prinesie veľkú silu a príležitosti, ktoré si v tejto prvej časti roka stratila, aby si bola skutočne šťastná a cítila sa viac naplnená. Kúsok po kúsku sa budeš môcť sústrediť na to, v čom sa cítiš dobre a obloha ti to pomôže dosiahnuť. Cez víkend si daj pozor na nervózny Mesiac.

Šťastným dňom je pre teba utorok.

Škorpión

Jupiter už konečne nie je v opozícii a ty si môžeš vydýchnuť. V uplynulom roku sa mnohé z tvojich projektov nepodarilo zrealizovať alebo sa stretli s prekážkami. Teraz konečne dostaneš zelenú od hviezd. Stále sa však musíš vysporiadať s opozíciou planéty Merkúr, ktorá by mohla priniesť neúspechy na niekoľko ďalších dní.

Tvoj šťastný deň je pondelok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop