žena

Strelec

Nový týždeň pre teba začne s hlbšími úvahami vo vzťahovej oblasti. Postará sa o ne Venuša, ktorá he v opozícii voči tvojmu znameniu. Práve ona bude tou, ktorá ťa bude nútiť zamýšľať sa viac nad tvojím milostným životom a taktiež nad tým, či máš po svojom boku toho správneho partnera pre život. Pracovné veci budú počas najbližších dní v najlepšom poriadku.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok, piatoksobotu.

Kozorožec

Nastávajúce dni budú pre teba náročnejšie a to predovšetkým počas utorka a stredy. Cítiť sa budeš vystresovaná, o čo sa postará najmä pracovné prostredie. Týždenný horoskop však radí, aby si zaťala zuby a vydržala, čoskoro prídu lepšie dni aj pre teba. Viac šťastia sa na teba usmeje v nedeľu. Pokiaľ cestuješ autom, dávaj si pozor na rýchlosť, hrozia pokuty.

Tvoje šťastné dni budú v piatoknedeľu.

zúfalá žena
zdroj: Pexels/ALINA MATVEYCHEVA

Vodnár

Z citového hľadiska máš pred sebou priaznivý týždeň a hneď v pondelok môžeš očakávať romantické chvíle so svojou polovičkou. Nervóznejšie dni budú pre teba vo štvrtok, piatok a sobotu, kedy nemusia ísť niektoré veci podľa tvojich predstáv. Na pracovnom poli sa môžu niektoré záležitosti odložiť, čo ti spôsobí menšie nepríjemnosti.

Šťastný deň očakávaj v pondelok, utorokstredu.

Ryby

Venuša bude počas najbližších dní nepriaznivo prechádzať tvojím znamením, čo spôsobí v láske niekoľko starostí a napätia. Môžeš byť dokonca náchylná viac na hádky. Šťastie sa však na teba bude usmievať v práci a posunúť sa môžeš veľmi dobrým smerom. Čakajú ťa nové príležitosti, ktorých sa vôbec neobávaj, práve naopak, teraz ich máš priamo na dosah.

Šťastné dni očakávaj v utorokpiatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop