žena na pláži

Pred nami sú ďalšie augustové dni a týždenný horoskop ich poníma pre viaceré znamenia ako radostné a šťastné. Niektoré si však budú musieť dávať pozor na nervozitu či nepokoj. V láske môžu taktiež u niekoho vzniknúť hádky a nepríjemnosti. Aký týždeň čaká teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Počas tohto týždňa sa bude na teba planéta lásky usmievať a čaká ťa počas neho veľa lásky. Týždenný horoskop hovorí, že nezadané môžu nadviazať viacero nových známostí. Tie, ktoré sú vo vzťahu, ho upevnia krásnymi a spoločne strávenými chvíľami. Nervozitu a menší nepokoj môžeš pocítiť počas víkendu, kedy bude Mesiac v opozícii voči tvojmu znameniu.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Býk

Tvoj týždeň začína hneď troma dňami v spojení s Mesiacom, čo ti prinesie veľa šťastia predovšetkým v pracovných záležitostiach. Očakávaj veľké úspechy a ešte lepšie príležitosti, ktoré k tebe budú prichádzať jedna radosť. Horšie to bude s láskou, nakoľko Venuša nie je v priaznivom postavení voči tvojmu znameniu. Znamená to, že musíš očakávať v tomto smere nepríjemnosti.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, utorok a streda.

Žena v práci - znamenia
zdroj: Pexels/Andrew Neel

Blíženci

Hviezdy sú ti veľmi priaznivo naklonené v oblasti pocitov a spolu s nimi ti bude priať aj samotná planéta lásky. Priprav sa na nádherné správy v tejto oblasti. Nastávajúce dni budú veľmi horúce aj pre tie, ktoré sú bez partnera. Akési spomalenie však príde v profesionálnej oblasti, o čo sa postará nepriaznivá poloha Merkúra.

Medzi tvoje šťastné dni patrí štvrtok a piatok.

Rak

Tvoje znamenie sa má počas prichádzajúceho obdobia naozaj na čo tešiť. Na svojej strane máš nielen hviezdy na oblohe, ale i viacero planét, ktoré sú pripravené priniesť ti veľa pozitívnych správ, ale aj vzrušujúcich stretnutí. K tvojmu znameniu sa dokonca počas víkendu pripojí aj samotný Mesiac a prinesie si obzvlášť šťastné voľné dni.

Tvoje šťastné dni budú najviac počas víkendu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop