žena jeseň

Nový septembrový týždeň je pred nami a viacerým prináša vynikajúce správy v oblasti lásky a práce. Týždenný horoskop hovorí, že jedno znamenie bude mať šťastie v hre. Tí, ktorým nebude planéta lásky naklonená, nemajú zúfať, svitá im už čoskoro na lepšie časy. Čo čaká tvoje znamenie počas nastávajúcich dní? 

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Priprav sa na to, že planéta Mars bude u teba naďalej vyvolávať únavu. Môžeš sa cítiť dokonca aj vo väčšom strese a ani tvoja nálada nebude najlepšia. Dávaj si počas tohto týždňa väčší pozor na to, aby si sa zbytočne nerozčuľovala pre problémy alebo ľudí, ktorí si to nezaslúžia. Priaznivý Mesiac bude pre teba počas štvrtka a piatka, víkend však môže byť nervóznejší. Priniesť by mohol napätie v rodine. Tvoj vzťah chráni Venuša.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Býk

Tento týždeň pre teba začne hneď tromi ťažkými dňami, počas ktorých sa budeš musieť popasovať s Mesiacom v opozícii. Silné napätie sa objaví v oblasti vzťahov a pocitov. Planéta lásky v nevýhodnom postavení prinesie hádky a diskusie do tvojho vzťahového života. Viac šťastia budeš mať v oblasti práci, ktorá je chránená priaznivým Merkúrom a Jupiterom v spojení. Prichádzajú dobré správy.

Tvoje šťastné dni prídu v piatok a sobotu.

Intuíciu
zdroj: Unsplash/ Darius Bashar

Blíženci

Týždenný horoskop hovorí, že počas nastávajúcich dní si budeš musieť počínať opatrne, najmä v pracovnej oblasti. Merkúr, ktorý je v nevýhodnej polohe voči tvojmu znameniu, ti prinesie v tomto smere aj konflikty. Vo štvrtok a piatok ťa môže obzvlášť znervózňovať samotný Mesiac. Venuša v znamení Leva ti naďalej dopraje lásku a slobodným veľmi veľa vášne.

Medzi tvoje šťastné dni patria tie víkendové.

Rak

Počas tohto týždňa nebude núdza o veľké zadosťučinenie, predovšetkým v práci. Počas pondelka, utorka a stredy sa môžeš spoľahnúť na priaznivý Merkúr a šťastný Mesiac. Počas víkendu však bude voči tvojmu znameniu už v opozícii, kedy by si mohla zažiť napäté chvíle s tvojou polovičkou alebo rodinou. Mars v nevýhodnej polohe ťa trochu unaví a môžeš cítiť väčší pokles energie.

Šťastné dni očakávaj v pondelok, utorok a stredu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop