žena

Lev

Pre tvoje znamenie prichádzajú skvelé správy. Už od piatku prestane byť planéta Venuša nepriaznivá a vráti sa na tvoju stranu. Konečne zavíta pokoj aj do tvojho milostného života. Od nedele sa Jupiter vráti tiež do tvojho znamenia a otvorí pre teba dlhé obdobie šťastia. Týždenný horoskop hovorí, že ťa môže viesť k dôležitému výsledku.

Medzi tvoje šťastné dni patrí piatok, sobota a nedeľa.

Panna

Tento týždeň, žiaľ, planéta Venuša aj planéta Jupiter urobia nepriaznivý tranzit pre tvoje znamenie a vstúpia do „nepriateľského“ znamenia Blížencov. Láska ti v ďalšom období môže dať zabrať, zatiaľ čo z profesionálneho hľadiska sa môžeš stretnúť s niekoľkými ďalšími prekážkami alebo zažiť moment krízy. Ten ťa však povedie k novým cestám, ktoré sú pre teba vhodnejšie.

Tvoj šťastný deň je nedeľa.

ako byť sama sebou
zdroj: Pexels/ALINA MATVEYCHEVA

Váhy

To najhoršie už máš za sebou. Tento týždeň ti prináša dve dobré správy. Venuša aj Jupiter budú opäť aktívne vo tvoj prospech. Sú pripravení priniesť ti omnoho viac šťastia v každej oblasti tvojho života. Aj láska sa na teba bude usmievať po toľkých trápeniach, zatiaľ čo z profesionálneho hľadiska budeš môcť konečne dosiahnuť výsledky, za ktorými si sa dlho naháňala.

Šťastné dni očakávaj v utorok, stredu a piatok.

Škoprión

Počas tohto týždňa planéta Venuša a Jupiter konečne prestanú byť v opozícii voči tvojmu znameniu. Kúsok po kúsku budeš môcť dohnať zameškané, a to ako vo svojich pocitoch, tak aj v profesionálnom živote. Tie, ktoré dlho čakali na nejakú odpoveď alebo príležitosť, pocítia v nasledujúcich dňoch odblokovanie danej situácie. Čerpaj zo svojho zdroja sily a všestrannosti.

Tvoje šťastné dni sú utorok, štvrtok a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop