Nový týždeň so sebou prináša veľa povinností, nových výziev, no aj radostí. Aby si nebola znechutená pondelkom, čaká ťa aj vyznanie lásky či romantický výlet.

Baran

Začiatok týždňa sa bude niesť v duchu nových priateľstiev. Nadviažeš kontakt s niekým, koho si už dlho v živote potrebovala. Vďaka tomu môžeš byť veselá a spokojná. Koncom týždňa by si sa však nemala moc premáhať, pretože by si celý víkend zostala doma z prepracovanosti. Snaž sa hľadať rovnováhu.

Býk

Tento týždeň bude pre teba príjemným prekvapením. Už od pondelka sa ti bude vo všetkom dariť a nebudeš mať veľa povinností. Užiješ si tak pár voľných dní. Dávaj si však pozor na ohováranie, pretože sa môžeš koncom týždňa dozvedieť niečo, čo otrasie tvojím svetom.

Blíženci

Už je to dávno, čo si sa videla so spolužiakmi zo strednej školy. Práve pondelok je ideálny na to, aby si zorganizovala stretávku a pozvala všetkých, ktorých si mala rada. Ukážeš sa v dobrom svetle. Koniec týždňa bude oddychový a mierne romantický. S partnerom pôjdete na rande.

Rak

Už od začiatku týždňa sa nalaď na pozitívnu vlnu, pretože máš pred sebou ťažký týždeň. Zvládneš ho jedine s úsmevom na tvári, preto by si mala byť na všetkých milá. Od štvrtku ti však povinnosti po práci zmiznú a budeš si môcť robiť čo chceš.

Lev

Tento týždeň ťa zavolá kamarátka na kávu, ktorú by si rozhodne nemala odmietnuť. Môžeš sa dozvedieť zaujímavé veci, ktoré ťa potešia, no aj zarmútia. Každopádne, budeš veľmi rada, ak sa s ňou po pár týždňoch uvidíš. Piatok ti prinesie dobrú náladu a môžeš vyraziť s rodinou na výlet.

Panna

Začiatok týždňa budeš mať dobrý, no to sa všetko zmení v priebehu nasledujúcich dní. Dávaj si pozor na to, komu hovoríš intímne veci, pretože sa môže stať, že by o tvojich problémoch vedeli cudzí ľudia. Koniec týždňa bude priaznivý najmä v oblasti peňazí, pretože ich budeš mať viac, než by si čakala.

Váhy

Tento týždeň by si sa mala snažiť o to, aby si v práci predviedla svoj najlepší výkon. Na základe neho môžeš byť povýšená, preto by si mala tvrdo pracovať. Ku koncu týždňa však už nemusíš, skôr sa iba snaž, aby si splnila úlohy načas. Vďaka tomu budeš mať voľné popoludnia.

Škorpión

Hoci pracuješ rada, tento týždeň ťa čaká dovolenka. Mala by si vyraziť niekam k moru alebo do hôr a relaxovať. Oddych ti pomôže pri riešení nasledujúcich konfliktov. Na dovolenke si poriadne vyvetráš hlavu. Je len na tebe, aké miesto si zvolíš. Kam ťa srdce ťahá, tam bež.

Strelec

Začiatok týždňa bude príjemný. Nečaká ťa žiadna hádka, povinnosti a ani nič, nad čím by si si mala lámať hlavu. Vďaka tomu sa budeš tešiť na nasledujúce dni. Dávaj si pozor iba na to, aby si zjedla tento týždeň dostatok ovocia a zeleniny, inak môžeš prechladnúť.

Kozorožec

Tento týždeň bude tvoj. Svojho priateľa budeš mať každý deň u seba doma, preto sa ti bude dariť vo všetkom, do čoho sa pustíš. Čaká ťa od neho romantické vyznanie lásky a možno sa bude chcieť posunúť vo vzťahu ďalej. Prekvapí ťa, preto sa do neho zamiluješ ešte viac.

Vodnár

Tvoj týždeň sa ti nevydarí podľa predstáv, no napriek tomu sa ti podarí aspoň jedna vec. Splníš si sen, o ktorom už dlho rozprávaš. Ak keď budeš spočiatku smutná, táto vec ťa nakopne a budeš mať veľa energie. Vďaka tomu dobojuješ týždeň do úspešného konca.

Ryby

Tak rada by si oddychovala, no nemôžeš. Tvoj týždeň bude čisto pracovný a nečakajú ťa žiadne novinky. V stredu môžeš vyraziť do kina, aby si nemala pocit, že už vôbec nechodíš medzi ľudí. Cez víkend sa priprav na to, že ťa príde pozrieť rodina – poupratuj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.