žena v zime

Pred nami je nový decembrový týždeň, ktorý prináša pre niektoré znamenia krásne a romantické chvíle v láske. Iným zas môže priniesť v tejto oblasti väčšie starosti. Pozor si treba dať na stres, napätie, únavu či nervozitu. Čo hovorí týždenný horoskop o tvojich najbližších dňoch?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Priprav sa na to, že od tohto decembrového pondelka už Venuša nebude  v opozícii voči tvojmu znameniu. Preto pokiaľ bolo posledné obdobie pre tvoj milostný život stresujúce, teraz budeš môcť postupne nájsť pokoj. Pozornosť by si mala venovať Mesiacu v opozícii vo štvrtok a piatok, priniesť ti môže totižto trochu nervozity.

Tvoje šťastné dni sú pondelok a utorok.

Býk

Počas tohto týždňa sa Venuša dostane do opozície voči tvojmu znameniu, čo môže spôsobiť napätie vo vzťahu. Týždenný horoskop hovorí, že v niektorých prípadoch môže vyústiť do skutočnej krízy. Mala by si to brať ako príležitosť na rast, pretože otvoreným riešením problémov, ktoré si často nechcela vidieť, sa môže tvoj vzťah stať silnejším a môžete si byť s tvojou polovičkou aj bližšími. Pracovná oblasť je šťastná.

Šťastný deň očakávaj v piatok.

Ryšavá žena
zdroj: Pexels/Danik Prihodko

Blíženci

Je možné, že viaceré sa v tomto období cítia trochu vystresovane a pod tlakom. Mars v opozícii ti vysáva všetku energiu, zatiaľ čo Saturn v nepriaznivej polohe sa postará o to, že budeš spochybňovať niektoré dôležité istoty. Nemaj z toho strach, každá chvíľa krízy sa môže stať krásnou príležitosťou na zmenu.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Rak

Počas nastávajúcich dní bude planéta lásky po tom, čo ti v posledných týždňoch dávala poriadne zabrať, opäť priaznivo naklonená voči tvojmu znameniu. Usmeje sa na teba láska a páry, ktoré zažili chvíľu krízy, sa teraz budú môcť opäť nájsť. Víkendové dni budú krásne a vďaka priaznivému Mesiacu obzvlášť romantické. Priprav sa však na spomalenie alebo zablokovanie v oblasti práce.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop