žena v zime

Lev

Tento týždeň vstúpi Venuša do tebe „nepriateľského znamenia“, ktorým je Škorpión. Priniesť ti preto môže trochu milostnej bolesti. O hádky s partnerom nebude núdza a tón reči môže byť poriadne ostrý. Stav všetko na štvrtok a piatok, kedy bude hľadanie spoločného dialógu omnoho jednoduchšie a to vďaka krásnemu a priaznivému Mesiacu. Debatám sa vyhni počas víkendu.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Panna

Týždenný horoskop hovorí, že od pondelka budeš mať v láske náskok. Venuša je totižto opäť aktívna vo tvoj prospech a rovnako pripravená poskytnúť ti veľa krásnych emócií vo vzťahu. Merkúr zas uprednostňuje zaujímavé stretnutia na emocionálnej i profesionálnej úrovni. Predovšetkým v pondelok, utorok a v stredu ťa čaká veľa šťastia, ktoré navyše podporí aj krásny Mesiac v spojení s tvojím znamením.

Tvojimi šťastnými dňami sú pondelok, utorok a streda.

dievča v zime
zdroj: Pexels/Kristin Vogt

Váhy

Tvoje znamenie opúšťa počas tohto týždňa planéta Venuša, aby sa presťahovala do Škorpióna. Láska ti počas posledného obdobia poskytla veľké uspokojenie a teraz ti zostáva už len užívať si svoj neobjavený sentimentálny pokoj. Štvrtok a piatok budú dva mimoriadne romantické dni, v ktorých ti krásny vášnivý Mesiac poskytne chvíle na zapamätanie. Určité spomalenia však očakávaj na pracovisku.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Škorpión

Počas tohto nového decembrového týždňa sa planéta lásky spojí práve s tvojím znamením. Buď preto pripravená privítať ju s veľkou náložou emócií. Budeš navyše zvodnejšia ako kedykoľvek predtým a nebude možné odolať ti. Pre single to môže byť veľká šanca stretnúť niekoho výnimočného. Romantické dni očakávaj počas soboty a nedele, kedy bude aj Mesiac v spojení s tvojím znamením.

Tvoje šťastné dni sú tie víkendové.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop