žena

Strelec

Tento týždeň vstúpia Venuša a Mars do „priateľského“ znamenia Vodnára a sú pripravené priniesť ti veľa dobrých správ, najmä v láske. Od piatku sa tvoje dni zafarbia vášňou a nezadané môžu zažiť vzrušujúce dobrodružstvá. Dávaj si však pozor na nervózny Mesiac v opozícii, ktorý ti môže počas víkendu priniesť nejaké neúspechy.

Medzi tvoje šťastné dni patria štvrtok a piatok.

Kozorožec

Týždenný horoskop hovorí, že Venuša a Mars opustia počas nastávajúcich dní tvoje znamenie, no nenechajú ťa nespokojnou. Mnohí už dostali dobré správy, na ktoré čakali, pre iné ešte len dorazia. Chráni ťa tiež Jupiter a pomôže ti dosiahnuť tvoje ciele. Tešiť sa môžeš aj na mimoriadne šťastné dni s krásnym a priaznivým Mesiacom.

Tvoje šťastné dni sú štvrtok a piatok.

Denný horoskop
zdroj: Pexels/Megan Ruth

Vodnár

Tvoj čas konečne prišiel. Tento týždeň sa planéta Venuša aj planéta Mars dostanú k Slnku a Merkúru, čo je pre tvoje znamenie veľmi priaznivá udalosť. Núdza nebude o dobré správy ako v emocionálnej, tak aj profesionálnej oblasti. Láska sa na teba bude usmievať a k nezadaným môže prísť tá správna osoba. Pokiaľ si vo vzťahu, budeš si so svojou polovičkou robiť plány do budúcnosti.

Šťastné dni očakávaj počas víkendu.

Ryby

Tvoj týždeň začína krásnym pondelkom v spojení s Mesiacom, ktorý ti prinesie šťastie. Prajný Mesiac očakávaj aj vo štvrtok a piatok, kedy by si mohla dostať dobré správy alebo ťa poteší niečo v práci. Sobota a nedeľa sú naopak napätými dňami, nakoľko bude Mesiac v nevýhodnej polohe. Môže to ovplyvniť tvoju náladu a priniesť aj nejakú diskusiu s partnerom.

Tvoje šťastné dni sú pondelok, štvrtok a piatok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop