žena v zime

Nový mesiac nám len pred niekoľkými dňami zaklopal na dvere. Ani sme sa nenazdali a spolu s ním je tu aj prvý decembrový víkend. Horoskop hovorí, že bude priať láske, ale i pracovným úspechom. Niektoré zas budú riešiť dilemy menšieho či väčšieho charakteru. Čo prajú hviezdy tebe?

Horoskop na dnešný deň

Baran

Máš pred sebou nádherný víkend, čo sa lásky a pocitov týka. Horoskop ho poníma za veľmi pozitívny ako u  zadaných, tak i nezadaných. Využi ho v tento adventný čas a užívaj si tieto chvíle s tými, ktorých máš najradšej.

Býk

Na pocitovom poli buď rozvážna a rovnako nezabúdaj na opatrnosť. Ten správny čas na lásku ešte neprišiel. Neviň za to ostatných, skôr sa zameraj na svoj obranný postoj, ktorý máš v tomto smere.

Blíženci

Ako sobota, tak i zajtrajšia nedeľa ti prinesie láskavé, ba dokonca až vášnivé chvíle s tvojou drahou polovičkou. Hodnoty vo vzťahu môžu objaviť aj tie páry, ktorým to v poslednej dobe akýmkoľvek spôsobom škrípalo.

Rak

Horoskop aj v tvojom prípade hovorí o veľmi pekných a nezabudnuteľných chvíľach, ktoré budeš prežívať tento víkend nielen v láske, ale i v pracovnom smere. Hviezdy sú ti počas týchto dni naklonené, využi to naplno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop