žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Začína sa nový marcový týždeň, ktorý bude pre niektoré znamenia zverokruhu krásny v kariérnej a pracovnej oblasti, pre iné zas v sfére lásky. Týždenný horoskop však upozorňuje aj na hádky alebo diskusie v rodine či vo vzťahu. Aký týždeň čaká teba?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Mesiac marec pre teba začal nádhernou Venušou vo Vodnárovi, ktorá je aj naďalej pripravená priniesť ti veľa šťastia v oblasti pocitov. Pokiaľ si bez partnera, týždenný horoskop radí, aby si neodmietla pozvanie, ktoré by ťa mohlo v dobrom prekvapiť. Priaznivý Mesiac ti bude svietiť v pondelok, štvrtok a piatok, doraziť by mohli dobré správy v profesionálnej oblasti. Menej priaznivý bude v utorok a streda.

Medzi tvoje šťastné dni patrí pondelok, štvrtok a piatok.

Býk

Pre tvoje znamenie je toto obdobie dosť stresujúce a znášať musíš navyše dvojitý nepriaznivý prechod Venuše a Marsu. V oblasti pocitov je veľa napätia, menej energie a pokoja. Pripraviť sa musíš aj na konštruktívnu debatu so svojou drahou polovičkou, ktorú je však vhodné ponechať na šťastnejšie víkendové dni. Pozor si dávaj na tie nervózne a to štvrtok a piatok.

Tvoje šťastné dni sú tie víkendové.

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/ Hitesh Choudhary

Blíženci

Tvoj týždeň sa začne rozhodne zaujímavým pondelkom, v ktorom bude svietiť Mesiac práve v tvojom znamení. Šťastný Mesiac môžeš očakávať aj počas štvrtku a piatku. V pracovnej oblasti môžeš zažiť chvíle napätia alebo dočasného bloku, no v tej sentimentálnej ti bude naklonená priaznivá Venuša. Je pripravená dať ti veľa lásky a vášne.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Rak

Krásna a priaznivá obloha ti pomáha vyriešiť pracovný problém, ktorý ti leží na srdci. Merkúr a Jupiter v dobrom vzhľade však sľubujú úspech práve na profesionálnom fronte. Buď však opatrná počas utorka a stredy, keď ti Mesiac v opozícii môže spôsobiť nejaké prekážky alebo viesť k ďalším diskusiám. Obzvlášť šťastný a romantický Mesiac ti zasvieti v sobotu a nedeľu.

Šťastné dni sú pre teba tie víkendové.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop