Unsplash/Logan Fisher

Zaujíma ťa, čo si pre teba pripravili hviezdy na tento týždeň? Pre niekoho žiaľ komplikácie, pre niekoho zas radostné situácie. Samozrejme, určite sa i napriek všetkému ty nalaď na správnu vlnu a obdaruj svojou energiou a pozitívnou náladou okolie! Odvďačia sa ti za to.

Baran

Bude lepšie, pokiaľ nebudeš v kukle, ale prekonáš sa a všetky svoje povinnosti jednoducho splníš. Týždeň ti síce prinesie i náročné momenty, ale pokiaľ sa do toho vrhneš optimizmom, všetko dobre dopadne a tvoje dni budú nakoniec vlastne celkom príjemné. Nech ide o akýkoľvek problém, zachovaj vždy chladnú hlavu. Načerpať energiu môžeš len tak, že na chvíľu vypneš.

Býk

Tento týždeň ti hviezdy doprajú, aby si zistila a pochopila, že láska nemusí byť niečo, čo ti má robiť len vrásky. Je jednoducho ten správny čas sa konečne rozmaznávať a dopriať si to, čo si zaslúžiš. Sú ti naklonené hviezdy, tak to využi, ako i v osobnom živote, tak i v pracovnom.

Blíženci

Nepočúvaj názory druhých len preto, aby si každému vyhovela. Viac sa snaž sústrediť na seba. Ak ťa bude niekto nútiť do niečoho, čo nebudeš chcieť, proste povedz nie. Inak to budeš mať zložité aj v práci, no aj v osobnom živote.

Rak

Tento týždeň je tvojím týždňom, ktorý ťa môže nasmerovať na správnu cestu. Preto by si nemala zatvárať dvere pred novými možnosťami. Osoba, nová práca, všetko, čo ťa môže posunúť ďalej. Máš veľké šance dozvedieť sa veľmi zaujímavé a nečakané informácie.

Lev

Pokora je jeden z kľúčov úspechu. Ak nezačneš nad tým uvažovať, môže sa ti to vypostiť nielen v práci, ale aj v tvojom vzťahu. I keď tento týždeň nebude najľahší, môžeš uspieť, pokiaľ budeš pracovať systematicky.

Panna

Je čas sa pozerať dopredu a nebáť sa vykročiť konečne za tým, čo chceš ty a nie druhý. V práci to bude rovnako ako doteraz, ale ty cítiš, že už potrebuješ zmenu? Tak smelo do toho. Hviezdy ti prajú. Prestaň hľadať vinníkov okolo seba. To, ako sa cítiš ovplyvňuješ sama.

Váhy

Tento týždeň sa ti náladovosť určite nevyplatí. Tak, ako ti to narobí šarapatu v práci, zasiahne to aj tvoj vzťah. Partner má toho tiež na krku veľa a pridávať si ešte zbytočnými hádkami, no to nie je dobrý nápad. Skús týždeň prežiť v harmónií, potom to bude celom zaujímavý, pretože práve to ti pomôže prísť na nové myšlienky.

Škorpión

Pozor, týždeň hádok. Nedaj sa však vyprovokovať. To, že ti to neklame momentálne vo vzťahu ešte neznamená, že to tak bude večne. Po búrke sa vždy ukáže Slnko a to by malo byť motto tvojho týždňa. Nech ťa rozzúri čokoľvek, niekedy je lepšie len mávnuť rukou.

 

Strelec

Niekoho tu čaká týždeň plný lásky. Amor si povedal, že to proste potrebuješ. Tak sa uvoľni a poddaj sa láskyplným momentom na plno. Nabije ťa to dodatočnou energiou a ty budeš vedieť tak zvládnuť povinnosti omnoho ľahšie.

Kozorožec

Tvoje vrtochy by sa ti tento týždeň veľmi nevyplatili. Skôr využi svoj dar zodpovednosti a naozaj nenechaj nič na náhodu. Povinnostiam neujdeš, tak ich radšej splň riadne a včas, inak z toho môže byť poriadny problém a to ti nie je treba.

Vodnár

Ak ťa bude niekto upozorňovať na tvoje chyby, neber to zle. Chcú ti len dobre. Tento týždeň nebude patriť medzi tie naj, ale to ešte neznamená, že sa máš poddať depresívnej energie. Nie každý deň musí byť ružový.

Ryby

Aj tebe sú tento týždeň hviezdy naklonené najmä čo sa týka kariéry. Môžeš viac získať ako si myslíš, len sa nemôžeš báť prehovoriť a dupnúť si. Kto čuší, len sám sebe škodí. AK sa objaví nejaká tá hádka, vyrieš to s kľudom, veď predsa, všetci sme omylní.

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy