Prihlás sa na odber notifikácií a dostávaj najlepšie články, kvízy a horoskopy z Odzadu.
Zapnúť notifikácie

Alebo sa opýtaj, ale nezabudni si so sebou vziať aj vrecko s ľadom na zmiernenie opuchu po úraze.

Tatér náš s bolesťami chrbtice, posväť sa meno tvoje, príď štúdio tvoje, buď vôľa naša ako na papieri, tak aj na koži, kérku vytúženú daj nám dnes a odpusť nám tieto otázky..amen.

Bude to bolieť ?

Ako to má preboha váš tatér (po správnosti tetovač) vedieť ? Nemá ani predstavu o vašom prahu bolesti. Každý zásah do tela viac, či menej bolí, avšak existujú aj ľudia, ktorí to celé prespia. Na miestach ako krk, rebrá či vnútorná strana rúk a nôh to samozrejme bolí viac, sú to citlivé miesta s tenkou kožou. No kto chce, ten vydrží.

Je to trošku drahé, nie ?

Áno, je. Kupujete si trvalú ozdobu a originálne dielo (aspoň v to, dúfame). Ak chcete ušetriť, radšej nechoďte pár víkendov von alebo jedzte len rožky s treskou. Ak chcete roztrasené tetovanie, ktoré sa bude časom rozpíjať,  tak navštívte borca, ktorý tetuje z domu. Ten to spraví lacno a určite lepšie. Hold, dobrý tatér by mal byť vašou prioritou.

pixabay.com

Ako si začal tetovať ?

No proste začal. Na sebe, na známych a stále dookola, kým to nezačalo ako tak vyzerať.  Ak je vážne táto otázka potrebná, nečakajte žiadny srdcervúci príbeh ako chlapec ostal na ulici, potom začal upratovať v štúdiu a potajme večer skúšať, až sa vypracoval na najlepšieho tatéra na svete.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.