Baran:

Miluješ to, že v noci môžeš zaspávať vedľa tej istej osoby. Tak veľa toho v tvojom živote je spontánne a rýchle, že si rada, ak máš jednu istú vec, ktorá sa nikdy nezmení.

Býk:

Máš niekoho, kto sa o teba stará. Nemáš rada jednostranné vzťahy a miluješ náklonnosť. Cítiš, že o vzťah sa staráte obidvaja.

Blíženci: 

Miluješ to, že vieš, že nikdy nie si sama. Máš strach z opustenia a samoty. Takže keď si v stabilnom vzťahu cítiš sa bezpečnejšie.

Rak: 

Miluješ pocit, že máš svoju hodnotu. Miluješ to, že vieš, že máš niekoho, kto by sa pre teba aj roztrhal a dal ti modré z neba.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Máš rada to, že máš pri sebe niekoho podobného. Si nezávislá a miluješ ten pocit, no mať pri sebe muža, ktorý ti poskytne pomocnú ruku je ešte lepšie.

Panna:

Rada robíš všetky skvelé veci s niekým. Miluješ pocit, že nie si na tieto veci sama. Je pekné, aby sa tvoj partner stal tvojou každodennou radosťou.

Váhy: 

Máš rada,  že máš niekoho, kto ťa rozveselí. Je pekné mať niekoho, komu povieš aký si mala deň, s kým sa podelíš o všetky maličkosti.

Škorpión:

Miluješ pocit, že sa nikdy nenudíš. Ak si sama, musíš každý deň vymýšľať niečo, čím by si sa zabavila, aby si sa nenudila. Teraz už nemusíš a na každý deň máš program.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Máš rada, ak sa môžeš od niekoho učiť nové veci. Miluješ objavovanie nových vecí, nových informácii, či už je to spôsob, akým uvariť jedlo alebo niečo nájsť na internete. Je pekné mať niekoho, kto ti rozšíri pohľad na svet.

Kozorožec: 

Miluješ pocit cítiť sa pohodlne pri niekom. Máš problémy sedieť s niekým, ak sa príliš nemáte v láske. Jediná osoba, ktorá ti nevadí je tvoj partner.

Vodnár: 

Si rada, ak máš niekoho, kto ťa môže počúvať a teší sa na tvoje reči. Rada hovoríš o svojom dni, o tvojich snoch a pocitoch. Máš rada, ak môžeš byť otvorená a uvoľnená.

Ryby: 

Veľmi si ceníš a si rada, ak nájdeš „filmového“ kamaráta. Alebo kamaráta na cestovanie. Alebo na mazlenie sa. Miluješ vo vzťahu všetky tieto veci.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.