pexels.com

Baran

Tvoja sila

Si silná, istá a ambiciózna. To z teba robí dobrého vodcu nie len doma, ale i v práci a záujmových skupinách. Ľudia ti dôverujú, a vďaka tvojej láskavosti sa vždy môžu spoľahnúť na tvoju pomoc.

Tvoja slabina

Ako ohnivé znamenie máš naozaj horúci temperament, takže si viac náchylná k výbuchom. Niektorí ťa preto majú radi, lebo vedia, že si úprimná, no iní okolo teba chodia ako na ihlách, pretože sa možného výbuchu boja.

Lev

Tvoja sila

Máš rada pozornosť a nebojíš sa byť stredobodom záujmu. Dokážeš robiť veľa vecí, pri ktorých by iní nemali odvahu. Tvoj šarm a charizma z teba robia celebritu a pomôžu ti v mnohých oblastiach života.

Tvoja slabina

Názory iných ťa dokážu ovplyvniť. Dokonca si schopná meniť svoj život len kvôli tomu, čo povedia ostatní. Aj malá a občasná kritika ťa dokáže nahnevať. Nauč sa ignorovať to, s čím tvoj život nesúvisí.

Strelec

Tvoja sila

Si rodený optimista. Veci pre teba musia byť naozaj strašné, aby si začala myslieť negatívne. Tento životný postoj znamená, že máš veľa priateľov a nestrácaš svoj čas v hneve, pretože všetko vidíš s odstupom.

Tvoja slabina

Na začiatku niečoho nového (vzťah, práca, projekt,…) si vždy nadšená, no veľmi rýchlo strácaš motiváciu a chceš to vzdať. Chýba ti kúsok disciplíny, vďaka ktorej nevzdáš to, čo si začala.

Býk

Tvoja sila

Tvoje sociálne zručnosti sú oceniteľné vo všetkých sférach života. Dokážeš naviazať rozhovor aj s cudzincom a pri komunikácii si vždy úprimne srdečná.

Tvoja slabina

Je to presne to, čo robí býka býkom. Tvrdohlavosť. Ak si sa pre niečo rozhodla, nechceš to len tak meniť. Bráni ti to však zažiť nové veci.

Panna

Tvoja sila

Si organizovaná, usilovná a vytrvalá. Pracuješ tvrdo a túžiš po dokonalosti. Iné znamenia sa nestarajú o veci ako ty, preto si vždy o krok vpred.

Tvoja slabina

Svojimi vysokými požiadavkami desíš ľudí a tvoj neustále zapnutý mozog premýšľa aj o piatich veciach naraz, čo môže vyvolať problémy s úzkosťou. Priveľmi stresuješ, ak niečo nejde podľa tvojich plánov.

Kozorožec

Tvoja sila

Si oveľa ambicióznejšia ako iné znamenia. Keď sa pre niečo rozhodneš, ideš do toho naplno a odmietaš sa vzdať. Obdivuhodná je aj tvoja disciplína – vieš že dnešná bolesť ti zajtra prinesie ovocie.

Tvoja slabina

Nie si veľmi spoločenský typ, skôr introvertný. Na tom nie je nič zlé, avšak ak budeš zahľadená len na svoje ciele a budeš sa vyhýbať spoločnosti, môžeš nakoniec zistiť, že si naozaj sama. Život je o rovnováhe, pamätaj.

Blíženci

Tvoja sila

Ľudia ťa obdivujú pre tvoj postoj a vášeň pre veci. Každý potrebuje priateľa ako si ty – takého, ktorý vie vždy povzbudiť a rozveseliť. Tvoj život napĺňajú dobrodružstvá a nové kontakty.

Tvoja slabina

Keďže si vášnivá v mnohých veciach, nedokážeš dať plnú pozornosť iba jednej. Preto nemôžeš byť vodcom alebo riaditeľom, nedokázala by si sa projektu venovať na 100%.

Váhy

Tvoja sila

Si kráľovná spravodlivosti. Všetkému v tvojom živote dávaš pocit bezpečia. Dokážeš objektívne a prakticky premýšľať v každej situácii. Ak sa vyskytnú v situácii 2 strany, si nerozhodná a preto potrebuješ čas, aby si učinila správnu voľbu.

Tvoja slabina

Čo v tvojom živote vyvážené nie je, sú nákupné návyky. Miluješ pekné veci, no míňaš na ne aj peniaze, ktoré nemáš. Rada ich míňaš na darčeky, len aby si urobila niekoho šťastným.

Vodnár

Tvoja sila

Tvoja kreatívna myseľ je pozoruhodná. Máš prirodzený talent vidieť veci, ktoré si iní nedokážu predstaviť. Si zaujímavá a zvláštna, a to ľudí k tebe priťahuje. Okrem toho si rodený trendsetter.

Tvoja slabina

Chýba ti empatia. Nepremýšľaš veľmi nad vlastnými pocitmi, preto je jasné, že už vôbec nie nad pocitmi niekoho druhého. Tvoja emocionálna vzdialenosť chráni tvoje srdce pred sklamaním, no môže frustrovať ľudí, ktorí v tvojej blízkosti túžia byť.

Rak

Tvoja sila

Na svete je nedostatok láskavosti a preto potrebujeme viac ľudí ako si ty! Ak ťa spozná niekto nový držíš si odstup, no až sa spoznáte, uvidí, aké dobré máš srdce. Súcitíš s ľuďmi a nenávidíš, ak niekto niekomu ubližuje.

Tvoja slabina

Si ovplyvnená emóciami, a keďže sa zapájaš do vecí, ktoré utužujú väzby s ľuďmi, môže ti byť častokrát ublížené. Niektoré veci si berieš až príliš osobne, aj keď takto myslené neboli.

Škorpión

Tvoja sila

Investuješ všetko úsilie do toho, aby si videla požadované výsledky. Bola by si skvelým detektívom! Dobrá pamäť a rozoznanie klamstva sú tvojimi silnými stránkami.

Tvoja slabina

Si asi to najžiarlivejšie znamenie. Máš totiž majetnícke sklony. Preto ťa trápi, ak ti niekto rovnakú vernosť nevracia späť.

Ryby

Tvoja sila

Najväčšia prednosť tvojho znamenia je psychická sila. Si plná empatie a intuície, takže vidíš veci jasnejšie ako ostatní. Dokážeš rozoznať skutočné zámery ľudí. Zriedka niekoho urážaš, pretože vieš, aký dopad slová majú.

Tvoja slabina

Veríš, že všetko je možné. Ale pri všetkých tých snoch potrebuješ niekoho, kto ťa vráti späť do reality. Logické a analytické zručnosti ti chýbajú.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife