Fakty o živote

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Všetci už vieme, že svet nie je taký ružový, ako si vždy myslíme a niekedy nás stavia pred situácie, ktoré nás poriadne zrania. Toto sú trpké fakty o živote, s ktorými sa musíme len zmieriť.

Iste už vieš, že život je plný nečakaných zvratov, ktoré nás zaskočia. Týchto 6 trpkých vecí však zažila už každá z nás.

Nikto sa nezaujíma o to, či sa cítiš zle

V živote sa musíš zmieriť s tým, že občas musíš smútok znášať sama. Keď si šťastná, všetci s tebou chcú tráviť čas, chcú sa s tebou kamarátiť, no keď si smutná, nikoho to nezaujíma. V dnešnom svete nikoho netrápia tvoje pocity, no ak cítiš, že tvoje psychické zdravie nie je v úplnom poriadku, vyhľadaj odborníka.

Nikdy sa na nikoho nespoliehaj

V živote bojuješ sama za seba. Nikdy nebuď na nikom závislá, pretože ti to môže zbytočne ublížiť. Nikdy sa nespoliehaj na to, že niekto za teba vyrieši tvoje problémy, je to tvoj život a ty si zaň zodpovedná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

V láske je dôležitá lojálnosť a záväzok

Vzťah na jednu noc nemusí byť zlý, no nie je to nič veľké, čo ťa v budúcnosti niekam posunie. V živote musia byť aj záväzky, aby všetko fungovalo tak, ako má. Ak sa vo vzťahu nachádza nevera, nestojí za nič. To isté platí aj o priateľstve, ak máš falošné kamarátky, len s nimi strácaš čas. V našom staršom článku nájdeš znaky, ako tieto falošné kamarátky odhaliť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife