instagram/tntfashion/lessismorecode

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Jesenné počasie nie je iba o chladnom vetre a zamračenej oblohe. Často je to práve dážď, ktorý k tomuto obdobiu neodmysliteľne patrí. V danej chvíli, keď počujeme padať na okno kvapky, máme chuť zabaliť sa do deky a s čajom v ruke sledovať obľúbený seriál. No snáď nebudeš sedieť iba doma?!

Či už musíš ísť do práce, školy alebo za inými povinnosťami, kvôli ktorým nemôžeš čakať, kým vonku prestane liať, v hlave budeš mať jediné čo si obliecť? Kritériá sú jasné – musí ti v tom byť teplo a vrchná látka má byť nepremokavá. Ešte tie správne topánky, dáždnik do ruky a môžeš vyraziť.

Stavíme sa, že ak sa povie outfit do dažďa, ako prvé si predstavíš žltý pršiplášť a gumáky. Našťastie, takto naozaj nemusíš chodiť medzi ľudí. My ti ukážeme, čím by si sa mohla inšpirovať.

Najobľúbenejším vrchným kúskom sú trenčkoty a kožené bundičky, no staviť by si mohla aj na netradičnejšie modely, akými je napríklad oversize vesta. Must-have sú nepremokavé kožené čižmy, s ktorými sa nemusíš vyhýbať každej jednej mláke.

Ak budeš mať kapucňu alebo si vezmeš šiltovku či klobúk, potom sa nemusíš báť ani toho, či máš so sebou dáždnik.

Na ktorý outfit máš v tomto počasí náladu ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista