Zomrela Victoria Velvet

V Turecku sa stala obrovská tragédia. Zahynula tam známa česká speváčka, ktorá mala iba 40 rokov. S touto informáciou prišiel zahraničný portál Hürriyet. Príčinou úmrtia vraj mohla byť žiarlivosť, pričom hudobníčku zabil vlastný manžel, ktorý potom spáchal samovraždu.

Zomrela známa česká speváčka

Victoria Velvet sa narodila v Juhoafrickej republike. Jej mamina bola z Namibie a otec Čech. V roku 1998 sa presťahovali do jeho rodnej krajiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ZlatéJablko (@zlatejablko)

V Česku sa Victoria uchytila ako speváčka a podnikateľka. Pred 5 rokmi ale oznámila, že sa aj s 3 deťmi sťahuje za svojím mužom Davidom Thomasom Blythom do Turecka. On bol majiteľom medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala ťažbou ropy, prečo často cestoval.

Zdalo sa teda, že ich rodinné vzťahy sú láskyplné. Victoria a David spolu vyzerali ako idylický pár. No zdá sa, že to asi medzi nimi nebolo až také ružové. Zo zahraničia totiž prišla tragická správa. Web Hürriyet píše o tom, že známa česká speváčka zomrela rukou 53-ročného manžela.

Dvojica sa z neznámeho dôvodu mala v noci 11. júna hádať. Potom David vraj zavraždil svoju manželku a neskôr zastrelil aj seba. V tom čase boli doma aj ich tri deti. Jedno z nich malo povedať, že výmena názorov rodičov začala kvôli Victoriiným správam v telefóne a potom sa ešte viac zintenzívnila. Diskutuje sa teda, že česká speváčka je obeťou žiarlivosti.

Telá manželov sú ešte stále v tureckej Ankare, kde práve prebieha pitva. Tri deti, z ktorých najstaršie má 14 rokov, odovzdali Victoriiným príbuzným v Česku. Vyšetrovanie naďalej pokračuje.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patrik Hezucký (@patrikhezucky)

Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: hurriyet.com.tr

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News