unsplash.com

V dnešnom horoskope sa môžeš dočítať o tom, ako ťa iní skutočne vidia. Možno ti práve toto pomôže v tom, aby si vedela, ako sa máš pri nich správať.

Baran

Ľudia na tebe majú radi to, že rozdávaš komplimenty. Všade, kde prídeš, povieš niečo pekné. Ľudia to na tebe zbožňujú, pretože so sebou prinášaš veľa dobrej nálady a pozitívnej energie. Snaž sa správať ku všetkým naďalej tak milo a budeš sa mať v živote dobre.

Býk

Druhí ľudia ťa vidia ako veľmi ambicióznu osobu. Máš ich rešpekt, pretože si sa ho naučila získať. Poskytuješ im oporu a pochopenie. Nikdy sa nevzdávaš a pre svojich priateľov by si sa vedela rozdať do posledného kúsku. Choď si stále za svojimi snami a buď cieľavedomá.

zdroj: Photo by JJ Jordan on Unsplash

Blíženci

Ľudia vedia, že si veľmi špeciálna osoba. So všetkými sa snažíš vychádzať dobre, aj keď to niekedy nejde. Snažíš sa tu byť vždy pre nich, hoci by si mala robiť niečo pre seba. Keď sú druhí ľudia s tebou, zabúdajú na svoj mobil a snažia sa užiť každú chvíľku s tebou. Buď stále taká zábavná a spontánna.

Rak

Druhí ľudia sa okolo teba cítia trošku nervózne, pretože nevedia, čo majú očakávať. Po chvíli, keď ťa spoznajú, majú dosť odvahy na to, aby s tebou preberali hlboké témy. Ľudia ťa majú radi najmä preto, pretože sa s tebou môžu rozprávať o všetkom. Si ako ich priateľka a psychologička v jednom.

Lev

Ľudia, ktorí ťa majú v živote, túžia ísť s tebou kamkoľvek. Túžia ísť s tebou na párty, na dovolenku, na nákupy, do kina alebo na večeru. Máš šarm a vkus, preto vedia, že ty si vždy zvolíš tú najlepšiu možnosť. Sú veľmi radi, že ťa majú v živote, pretože si pre nich dar.

Panna

Druhí ľudia ťa považujú za perfekcionistku, no vieš, že keď ťa lepšie spoznajú, rýchlo svoj názor zmenia. Rada sa bavíš, máš rada humor a svojich priateľov ťaháš z problémov. Niekedy si príliš dobrá, no vieš, kde máš hranice.

Váhy

Ľudia ťa nemajú moc radi, pretože vždy rušíš svoje plány alebo ich presúvaš na neurčito. Avšak obdivujú na tebe silu, ktorú v sebe máš, pretože sa nevzdávaš a bojuješ aj vtedy, kedy by to iní ľudia vzdali. Sú radi, že ťa majú pri sebe, no niekedy si tŕňom medzi ružami a niekedy si ružou medzi tŕňmi.

zdroj: Photo by bruce mars from Pexels

Škorpión

Druhí ľudia majú o tebe dobrý názor, no to je preto, že im nikdy neukážeš svoju pravú tvár. Ako Škorpión sa musíš pretvarovať a až doma zhadzuješ masku, ktorú nosíš pred ľuďmi. Vnímajú ťa ako veľmi záhadnú osobu, no napriek tomu ich niečo drží blízko pri tebe.

Strelec

Ľudia s tebou konflikty nemajú. Ak by sa aj nejaký vyskytol, otvorene ti ho povedia a môžete si ho vydiskutovať medzi štyrmi očami. Nerada sa hádaš, skôr pristúpiš na kompromis a si spokojná, že si si nemusela vytrhať všetky vlasy.

Kozorožec

Druhí ľudia ťa vnímajú ako veľmi pracovitú ženu. Si stále v práci a na priateľov nemáš čas. Myslia si o tebe, že si šetríš na niečo, po čom veľmi túžiš. Podľa nich by ti nezaškodilo, kebyže si urobíš jeden piatok voľný a ideš sa zabávať. Oddýchla by si si od práce a strávila by si príjemný večer v kruhu svojich priateľov.

Vodnár

Ľudia ťa radi počúvajú. Podľa nich vieš vyriešiť všetky problémy, ktoré majú. Sú šťastní, keď sú okolo teba, pretože máš iný pohľad na svet. Nie je to zlé, práveže naopak. Milujú na tebe to, že nie si ako ovečka, ale máš svoj vlastný názor. Zachovaj si tento postoj aj do budúcna a budeš šťastná žena.

Ryby

Druhí ľudia túžia po tom, aby si sa trochu otvorila. Často im prídeš bez nálady, nahnevaná alebo smutná. Opak môže byť pravdou, no ak nezmeníš svoje vyžarovanie, celkovo sa nezmení nič. Všetko začína tebou a ak chceš pôsobiť pozitívne a v dobrej nálade, mala by si zapracovať na svojom vzhľade a úsmeve.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy