Ako iste vieš, znamenia nám o láske vedia veľa prezradiť. Určite vieš aj to, že láska nie je jednoduchá a vždy sa nájde niečo, čo nám na druhom človeku prekáža.  Dnes som si pripravila článok, prečo je ťažké milovať ťa, na základe tvojho znamenia.

Baran

Nenávidíš rutinu. Veľmi ľahko sa začneš nudiť a pri ničom nevydržíš dlho. Vo vzťahu potrebuješ neustále vzrušenie a tvoj partner je z toho nešťastný.

Býk

Si tvrdohlavá. Máš svoj vlastný rozum.  Myslíš si, že len tvoj názor je ten správny a o ostatných nechceš ani počuť.

Blíženci

Vyhýbaš sa rozhodovaniu. Vždy si radšej, keď niekto vyberie za teba. Či už sa jedná o banálne veci, jedlo v reštaurácii alebo sedadlo v autobuse. Tvoj partner z teba šalie.

Rak

Nikdy nekričíš a nehádaš sa. Si pokojná ako hladina rieky. Prispôsobenie sa je pre teba oveľa lepšie ako hádka. Tvojmu partnerovi to občas prekáža.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Photo by Claudia van Zyl on Unsplash.com

Lev

Príliš sa zaujímaš o to, čo si myslia druhí. Neobliekla by si si nič, na čo by sa ľudia dívali divne. Nikdy by si nepovedala svoj názor nahlas, ak by si vedela, že je iný ako ostatných. Tvojmu partnerovi vadí to, že si tak málo veríš.

Panna

Rozmýšľaš o svojich problémoch namiesto toho, aby si ich vyriešila. Niekedy si o tom robíš žarty, ale nie je to vtipné. Problémy sa ti kopia a máš ich nad hlavu.

Váhy

Veľmi ľahko žiarliš. Prehľadávaš sociálne siete svojho partnera, pozeráš príspevky a hľadáš niečo, čo by si mohla označiť ako dôkaz. Tvoj partner nie je moc nadšený z toho, že mu nedôveruješ.

Škorpión

Nikomu neveríš. Nie si si istá, či by niekto zvládol tvoju minulosť. Bojíš sa to povedať aj svojmu partnerovi, preto ťa on nemôže milovať naplno, akoby chcel. Skús sa trochu premôcť. 🙂

Strelec

Bojíš sa dlhodobého záväzku. Si zvyknutá byť sama, máš veľa tajomstiev a nevieš si predstaviť mať po svojom boku niekoho, kto by vedel o tebe všetko.

Kozorožec

Držíš svoje emócie vnútri seba. Keď ťa niečo trápi, dusíš to v sebe a nikomu sa nezdôveríš. Tvoj partner nevie čo sa s tebou deje. Chcel by ti pomôcť, ale nevie ako, lebo mu to nepovieš.

Vodnár

Neočakávane rušíš plány a neodpisuješ. Keď si niekoho kamarátka, tak sa to ešte dá prežiť. No vo vzťahu by si takéto veci nemala robiť. Skôr od seba partnera odoženieš a naozaj ťa prestane mať rád.

Ryby

Si veľmi dramatická. Vždy od všetkého čakáš len to najhoršie. Aj z malého problému urobíš veľký. To je to, z čoho tvoj partner tak šalie.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.