Farma 15

Tak toto sa asi ešte nikdy v histórii šou Farma nestalo. V bonusových videách vo Farme Xtra odznelo, že vraj mal Peter Emu požiadať o ruku. Zrejme však boli veľmi opití, pretože ani jeden z nich si to nepamätá. Nevie sa ani to, aká bola jej odpoveď. 

Reality šou Farma 15 je už za polovicou svojho vysielania. Dotočená už bola a traja farmári už len ticho čakajú na finálny večer, ktorý sa odvysiela naživo už o pár týždňov.

Žiadosť o ruku v reality šou Farma?

Novinkou nie je ani to, že tohtoročná Farma by sa pokojne mohla porovnať s Love Islandom. Aj po odchode zo statku totiž vo svojom vzťahu už oficiálne pokračujú Sára s Timom. Cestu si k sebe našli aj Myrec so Sofiou, no ona sa po šou rozhodla vrátiť k expartnerovi. Prekvapivo sa prvých intímností dočkali aj Denis s Azrou či Nika s Matúšom.

Teraz sa však zdá, že v reality šou Farma 15 sa rozvíja ďalší románik. Nový súťažiaci Peter sa iba pár hodín po príchode na statok priznal, že sa mu páči Ema.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Snaží sa s ňou tráviť čo najviac času a postrehnúť sme mohli aj prvé dotyky a objatia. V najnovšej epizóde Farmy Xtra sme sa však dozvedeli prekvapivú vec. Peter vraj Emu požiadal o ruku, no ani jeden z nich si to nepamätá.

„Ty vieš o tom, že som ťa žiadal o ruku?“ priznal sa Peter Eme, na čom sa ona poriadne pobavila. „Ale naozaj. Mne to Marek povedal včera, keď som bol v duelantskej chatke. Či predvčerom, keď som tam bol ten prvý deň. Tak mi vraví, že som ťa žiadal o ruku a ja, že: čo, ty k***t?“ opísal Peter.

„Vraj som ťa požiadal o ruku a že som ti rozprával, že by som si s tebou vedel predstaviť život,“ pokračoval nový farmár. Nikto z dvojice si to však nepamätá, keďže to zrejme bolo počas jednej z ich párty, na ktorej sa poriadne opili. A dokonca nevedia ani to, ako na túto ponuku Ema Petrovi odpovedala.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News