instagram/about.desiree

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Vzťah, ktorý dáva, je nesebecký a snaží sa toho druhého urobiť šťastným. Vzťah, ktorý ti dáva lásku spoznáš hneď. Budeš sa cítiť milovaná a nikdy ti nedovolí cítiť sa inak. Aj keď sa objavia nezhody a nedorozumenia, nevzdáte to a budete spolu bojovať za lepšie dni.

Vzťah, ktorý berie, je sebecký a chce dobre iba pre seba. Tento vzťah ťa zničí, pretože aj keď ti to tak nepríde, bude ťa oberať o veľa pekných vecí a hlavne o veľa dobrých pocitov. V tomto vzťahu sa budeš cítiť menejcenná, nikdy sa nebudeš cítiť dosť a vždy budeš mať pocit, že si neurobila veľa.

Vzťah, ktorý dáva, je presný opak. Bude ťa podporovať, bude ti oporou a vždy tam budeš mať miesto. Takýto vzťah musíš mať – úprimný, láskavý a hodný dôvery. Budeš sa vždy cítiť ľúbená a ani na sekundu nezaváhaš o tom, či si urobila dobre, keď si začala tento vzťah.

Vzťah, ktorý berie, ťa neoberie len o poctivosť (v niektorých prípadoch), no hlavne o hrdosť a sebavedomie. V tomto vzťahu sa budeš cítiť mizerne, nebudeš počúvať žiadne komplimenty a aj keď si to na začiatku nevšimneš, tvoj partner bude toxický. Občas ťa bude držať v zlatej klietke a bude ťa chcieť iba na to jedno.

Vzťah, ktorý dáva, bude plný lásky, porozumenia a komunikácie. V tom vzťahu nájdeš svoje bezpečné miesto a útočisko. Budeš vedieť, že zakaždým, keď sa s priateľom stretnete, vrúcne ťa objíme a pobozká. Budeš mu chýbať a bude chcieť stráviť celý život už len s tebou. Tento vzťah by mal byť tvoj posledný.

Toto je rozdiel medzi vzťahom, ktorý dáva a ktorý berie. Nikdy si tieto dva vzťahy nepomýľ, pretože by si sa len trápila. Hľadaj muža, ktorý ťa naplní láskou, nie takého, ktorý ťa o ňu pripraví.

Hľadaj muža, ktorý bude chcieť pre teba všetko na svete. Ktorý ťa bude milovať viac. Ale nie viac, než ty jeho. No viac, než vaše hádky, vaše zlé dni a nedorozumenia. Hľadaj muža, ktorý ti bude dávať lásku každý deň.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating