Aj s trénerom v mobile dokážeš získať postavu snov. Vybrali sme pre teba 5 aplikácií, s ktorými sú spokojné tisíce žien po celom svete. Ktorá sa stane tvojou najobľúbenejšou? 

Minimalistický štýl

Aplikácia Seven je ideálna pre všetkých ľudí, ktorí nemajú čas alebo sa im nechce potiť celú hodinu. Doposiaľ ju používalo už viac ako 3 milióny užívateľov, ktorí si ju veľmi pochvaľujú. Aplikácia je prehľadná a veľmi jednoduchá na ovládanie. Každý tréning sa skladá z 2 až 3 sérii, ktoré majú 12 cvikov. Medzi jednotlivými cvikmi máš 10 sekundovú prestávku.

Klasika, ktorá nesklame

Beh je a vždy bude zaručený spôsob, ako rýchlo a schudnúť. Pokiaľ si nevieš rady s počtom kilometrov alebo s tým, ako dlho a často behávať, aplikácia Nike Run Club ti s tým pomôže. Môžeš si zvoliť svoje bežecké ambície (napríklad natrénovať na 5 km) a časový limit, za ktorý to chceš stihnúť. Aplikácia ti už sama vyhodnotí objem a intenzitu tréningov. Odporúčame začiatočníkov aj pokročilým bežcom.

zdroj: unsplash.com

Upokojenie mysle aj tela

Nemáš moc v obľube dynamické cvičenia? Čo tak vyskúšať jogu? Aplikácia Daily Yoga ponúka na výber z viac ako 500 asán, 50 cvičebných plánov a 200 hodín jogy, pilatesu či meditácie. Vhodná je pre začiatočníkov aj pokročilých. Dosiahnu svoj cieľ, vybuduj si zdravé telo a upokoj myseľ. S aplikáciou Faily Yoga to dokážeš.

Jednoducho a efektívne

Rýchly a efektívny spôsob chudnutia je bicyklovanie. Nepotrebuješ platiť žiadne vstupy do fitka alebo cestovať niekoľko kilometrov za skupinovými cvičeniami. Stačí zobrať len bicykel a vydať sa na cesty. Aplikácia Strava ti zaznamená každý vypotený kilometer. Všetky tvoje fyzické úspechy bude zaznamenávať do prehľadnej tabuľky. Ideálne, čo povieš? 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.