Najlepšie letné outfity
Instagram/dana_havana/diana.balkova/in_dianah

Či sa nám to páči alebo nie, august je na konci a s príchodom septembra je už vo vzduchu jesenná nálada. Aj keď nás ešte čaká pár slnečných dní, s letnou módou sa už pomaly lúčime. A tak sa poďme pozrieť na to, ktoré vaše looky hodnotíme ako najlepšie letné outfity.

Ak miluješ fashion svet a rada sa ukážeš aj na Instagrame, nezabúdaj nás označiť na svojej fotke a ukáž sa svetu aj cez nás. Vybrané outfity totiž zdieľame na Instagrame odzadu a odzadu_fashion, kde sa nájdu top looky zo slovenských ulíc. V lete nebola o inšpiráciu núdza a my sme vybrali desiatku tých, ktoré nás aj vás, zaujali najviac. Prezrieť si ich môžeš v našej fotogalérii nižšie.

Nájdu sa tam basic kúsky, ale aj odvážne farby, romantické šaty, šortky či štýlové outfity do mesta. V čom si sa toto leto cítila najlepšie oblečená ty?

Tak čo, sú aj podľa teba toto najlepšie letné outfity, ktoré pristáli na Odzadu?

Ak stále hľadáš inšpiráciu a chceš mať vo svete módy prehľad, nezabudni okrem Instagramu sledovať aj kategóriu MÓDA na našom webe, kde nájdeš vždy tie správne tipy na to, čo aktuálne letí, ale aj rady, čo si napríklad obliecť na rande.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista