@scrub_mark/pinterest

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Je jedno, či chceš potešiť a obdarovať kamarátku, najlepšiu kamarátku, sestru, maminu alebo seba. Dôvod na radosť si občas musíme chceme samé vytvárať. Či už motivačne – za odmenu, len tak – pre radosť, len tak – pretože. A práve preto ti prinášam zoznam maličkostí, ktoré potešia každé žieňa.

1. MARK face scrub – prírodný kávový píling
Pretože každá pokožka, predovšetkým ženská tvár si zaslúži rozmaznávanie v podobe MARKA! Práve tvár vystavujeme svetu každodenne a neustále jej dávame zabrať dekoratívnou kozmetikou. Odmeň ju prvotriednou starostilovosťou a sľubujem, že sa ti tvoja pokožka poďakuje. Píling je určený priamo na tvár a obsahuje účinné zložky Tea tree & Jojoba a nami tak zbožňovanú kávu. Nechaj starostlivosť na MARKA, pretože len on vie, po čom tvoja pokožka túži. A jeho výhody? Neobsahuje žiadnu chémiu, zanecháva pokožku so zlatistým nádychom, zbavuje nečistôt, vyživuje, hydratuje a tvoju kožu dokonale zjemní.

Základ pílingu tvorí káva robusta s vysokým obsahom kofeínu. Ten v kombinácii s hnedým cukrom, morskou soľou, kokosovým, avokádovým a jojobovým olejom, a ďalšími zložkami tvorí doslova magický produkt.

BeFjiunkCollage instagram: scurb_mark

2. Talizman
V podobe náramku na ruku. Môže byť pre šťastie alebo z lásky. S nápisom či dátumom. Môže byť z čarovných kameňov, určený podľa znamenia, červený kvôli poverám, “iba” štýlový, ale to hlavné – môžete si kúpiť s kamoškou spoločné a rovnaké.

3. Ponožky, ponožky, ponožky
Nie, ponožky nie sú iba prežitý darček Vianoc. V dnešnej dobe sú oprávnené byť súčasťou outfitu a majú počestné miesto v každom štýlovom šatníku. Originálne a kvalitné, pestrofarebné, vzorované, výrazné, pekné a veselé. Alebo navzájom odlišné? V uliciach, ktoré sú zaplavené tmavými kúskami odevu sa snažia nastoliť rovnováhu. A my sme za. Nič nespraví pochmúrny deň veselší ako nenápadne vytŕčajúce farebné ponožky z tenisiek.

2 zdroj: pinterest.com

4. Pins & diy nášivky
Vraj trochu retro? Vôbec nie! Sú vhodné na vak, na bundu, na tričko, na blúzku, na vačok od košele aj na tie nové šaty. Vlastne na všetko látkové čo ti len napadne. Nájdeš ich už skoro v každom druhom obchode s oblečením a v tých najrôznejších tvaroch a s tými najvýstižnejšími textami. Zvieratká, mačky, kvety, ruže, nápisy. Oživ si svoj obľúbený módny kúsok aktuálnymi ozdobami a pripomeň si už zabudnutú éru odznakov z detstva!

3 zdroj: pinterest.com

5. Metalické laky
Ďalší trend z oblasti BEAUTY, presnejšie dekoratívnej kozmetiky. Metalické laky na nechty, ktoré pôsobia na prvý dojem skôr ako metalické nálepky zaplavili instagram. Dokonalé nechty, v ktorých odraze sa takmer môžeš vidieť. Výrazné, do oči bijúce ale stále glamour! Práve toto bude hitom leta!

4 zdroj: pinterest.com

6. Dvojitý jack konektor
Výborná, užitočná vychytávka, keď chceš romantiku a nechceš počúvať hudbu sama, alebo keď si v preplnenom kupéčku cestou do školy chcete s kamoškou nerušene pozrieť nový diel seriálu.

7. “This might be vodka”
Pretože nie je nad úprimnosť. A ruku na srdce, ktorá z nás by pohrdla novou veľkou šálkou na tak potrebnú rannú kávu? A obzvlášť s tak výstižným textom? Pre tie, ktoré pravidelne vykonávajú športovú aktivitu alebo len poslušne dodržiavajú pitný režim počas práce alebo počas školy existuje aj variant plastovej fľaše.

5 zdroj: pinterest.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife