Tomáš Tarr a Tereza
Instagram/terinka_a/tomas_tarr

Od skončenia šou Ruža pre nevestu ubehli tri mesiace. Fanúšikov však stále zaujíma život jej hlavných hrdinov. A kým Tomáš smúti za nevydareným vzťahom, jedna z jeho neviest sa na Instagrame pochválila novým frajerom.

Z 18-tich televíznych neviest obstála najlepšie Petrana, ktorú si Tomáš Tarr vybral za svoju vyvolenú. Vzťah im však po piatich mesiacoch stroskotal. Podnikateľ dlho nesmútil a krátko po rozchode oprášil sympatie k ďalšej účastníčke Ruže pre nevestu, Marcele.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

Dvojica si bola blízka už počas vysielania šou, a tak sa nikto nečudoval, keď si k sebe opäť začala hľadať cestu aj mimo kamier. A hoci to bola obojstranná láska ako hrom, ako rýchlo vzplanula, tak i zhasla.

Tomáš Tarr priznal smútok

Tomáš sa netajil tým, že situáciu spojenú s rozchodom neniesol najľahšie. „K rozchodu sa vyjadrovať nebudem, pretože je to medzi mnou a Marcelkou. Ja si ju naozaj vážim a naozaj má miesto v mojom srdci a ďakujem za správy, ktoré mi posielate. Nie je to momentálne ľahké obdobie pre mňa, ale nejak to zvládnem,“ hovoril pred týždňom rozcítený Tarr vo videu na Instagrame.

Šťastie našla inde

Kto ale úplne žiari, je kráska, ktorá sa v televíznej zoznamke dostala až do najlepšej trojky. Reč je o potetovanej Tereze. Terka sa síce na obrazovkách lúčila s Tomášom so slzami v očiach, no dnes určite neľutuje, že si Štúrovčan nevybral práve ju. Lásku si totiž užíva po boku nového priateľa Vladimíra.

Osobného trénera, ktorý jej srdce napĺňa šťastím, ukázala pred pár dňami aj fanúšikom na Instagrame. Pozri sa na toho fešáka s hollywoodskym úsmevom!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Zdroj: Instagram/terinka_a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News