Ruža pre nevestu
Instagram/priscill.barberoyal/tomas_tarr

V poslednej časti šou Ruža pre nevestu, ktorá je dostupná na Voyo sa odohrala určite najväčšia dráma doposiaľ. Jednej zo súťažiacich mal totižto vyjsť pozitívny tehotenský test a aj kvôli telefonátu s údajným priateľom jej Tomáš prestal veriť a poslal ju domov. Ona teraz na Instagrame priznala, ako to celé bolo. Mala priateľa a je s ním tehotná?

V poslednej odvysielanej epizóde šou Ruža pre nevestu naozaj nebola núdza o drámu a intrigy. Dievčatá obvinili údajnú víťazku celej šou – Petranu, že prišla s obrovskou výhodou, tá sa následne zrútila a dokonca chcela ísť domov.

Súťažiacu z Ruže pre nevestu má doma čakať priateľ

Ešte predtým sa však Tomáš dozvedel o údajnom priateľovi jednej z krások, ktorá sa dostala až do top päťky. Virgínia totižto dievčatám na začiatku hovorila o svojom priateľovi, ktorého má stále ľúbiť. Exfarmárka Bejba však tvrdila, že Virgi je už po rozchode.

„Ja som len počula to, že Virgi má niekoho doma. Z jej úst mi bolo povedané, že už je 2 mesiace po rozchode. Ale od niekoho iného som počula, že to tak nie je,“ vyjadrila sa vtedy exfarmárka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Virginia Bubernikova (@virginia.nia.angelos)

Nedávno opustili šou Ruža pre nevestu až dve súťažiace, medzi ktorými bola aj Diana. Práve ona sa po vypadnutí neudržala a Tomášovi povedala celú pravdu. Vo vile si má vraj Virgínia po večeroch so svojou láskou volávať cez hodinky. Práve v tejto epizóde bol aj telefonát zo slovami „ľúbim ťa“ zachytený.

Virgínia teraz vo vile rieši tehotenský test

Tomáš o celej tejto situácií doteraz netušil a vôbec nevedel, čo má teraz robiť. Preto si po príchode s rande zavolal na rozhovor blondínku Mirku a na rovinu sa jej opýtal, čo o Virgínií a jej frajerovi vie. Mirka najskôr váhala a sama povedala, že toto je zlá situácia. Napokon však vyšla s pravdou von.

„Viem, že rieši tehotenský test. Viem, že má nejakého kamaráta, o ktorom na začiatku dosť rozprávala pred všetkými dievčatami. Takže toto by som ti povedala,“ začala Mirka.

Ako reagoval na údajné tehotenstvo Tomáš a je Virgínia naozaj tehotná?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News