Ruža pre nevestu

Nie všetky ženy išli do šou preto, aby si našli skutočnú lásku. Tak takéto obvinenia už padli na adresu súťažiacich v relácii Ruža pre nevestu. Jednu z nich mal doma dokonca počas natáčania čakať i partner. Bea a Priscilla to detailne prebrali pri súkromnom rozhovore.

Na začiatku bolo 18 žien, ktoré sa rozhodli priamo pred kamerami bojovať o srdce mladého podnikateľa Tomáša Tarra. Niektoré to s ním mysleli vážne, iné si chceli prilepšiť na sociálnych sieťach či finančne. U niektorých sa suma za účinkovanie mala vyšplhať vraj až na 8-tisíc eur.

Ruža pre nevestu ako cesta ku sláve

To, že chcela údajne kvôli svojmu biznisu osloviť viac followerov svojská Marcela, nie je už žiadnym tajomstvom. No tajomstvo zrejme mala aj iná dáma, jedna z favoritiek súťaže, Virgínia. Tá pri zoznamovaní tvrdila, že má za sebou veľmi čerstvý rozchod. Ženy vo vile však počuli niečo iné. Priscilla s Beou v súkromí rozoberali jej úmysel.

„Ja som len počula to, že Virgi má niekoho doma. Z jej úst mi bolo povedané, že už je 2 mesiace po rozchode. Ale od niekoho iného som počula, že to tak nie je,“ vyjadrila sa Bea. Obe sa zhodli na tom, že aj keby ho doma nemala, možno by bol pre ňu Tomáš iba dočasnou náplasťou na zlomené srdce a rozhodne by o tom mal vedieť.

„Aspoň vieš, čo chceš, čo nechceš a podľa toho si už ďalej vyberáš,“ prezradila zase Virgínia Mirke, keď jej povedala, že má za sebou rozchod. Či ju daný muž naozaj čakal doma alebo nie, ostáva nateraz záhadou.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News