Žena a muž pri západe slnka
Pexels/Cleyder Duque

Strelec

Strelec patrí medzi divoké a výrazné znamenia. Nemôžeš ho obmedzovať, lebo jeho sloboda a nezávislosť sú pre neho bytostne dôležité. Vďaka tomu má veľké krídla a rád sa posúva na životnej ceste dopredu.

Čo sa týka vzťahu, je na tom dosť podobne ako Blíženec. Keď od priateľa nevidí snahu vzťah niekam posunúť, tlačí na neho. Až do takej miery, že o neho môže prísť. Kvôli tomu má so vzťahmi problémy, no keďže je netrpezlivý, dokáže si vždy nájsť veľmi rýchlo náhradu za ex partnera.

Baran

Ak nejakého Barana v živote máš, potom vieš, že je veľmi energetický a chce mať všetko hneď. Táto vlastnosť je dosť nebezpečná, lebo sa dopĺňa s netrpezlivosťou a to je diabolská kombinácia. Dokáže tlačiť na partnera, pretože s ním chce zažiť čo najviac vecí, no podľa neho sa to pomalým tempom nestane.

Baran nemusí ani tak napredovať vo vzťahu, no skôr všeobecne v živote (veľa dovoleniek s priateľom, zábavy, zážitkov). Keď mu to chýba, dokáže na milovaného človeka vyvíjať nátlak dovtedy, dokým nie sú jeho potreby uspokojené.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy