instagram.com/jovi_travel

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prvý jesenný mesiac končí tak rýchlo, ako celé leto. Pred sebou máme posledný septembrový víkend, poď si ho teda užiť naplno. Pod každým znamením nájdeš citát od slávnej osobnosti, ktorým sa riaď tento víkend. Vďaka tomu si ho užiješ.

Baran

„Prestaňte sa zameriavať na stres a spomeňte si, aké máte v živote šťastie.“ Aj keď sa ti tento týždeň veľmi nedarilo, ver mi, že máš byť za čo vďačná. Cez víkend poďakuj ľuďom, ktorí sú okolo teba.

Býk

„Usmievaj sa, pretože život je krásna vec a dáva veľa dôvodov prečo sa usmievať.“ Možno si tento týždeň plakala, no spomeň si, že po každej búrke vyjde slnko. Nemaj strach, pretože všetko v tvojom živote je len obdobie.

View this post on Instagram

🇬🇧 When the only thing you want to do is leap with joy 🤩👏🏼 because tomorrow we’ll finally be on the road again & do our first post Corona trip 🚐💨! We’re honestly super excited in a „day before Christmas“ or „first ever trip alone“ kind of way even though we won’t have to travel very far 😅 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Do you plan to travel 🧳 any time soon or will you spend summer at home 🏡? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 🇩🇪 Wenn das einzige was du tun möchtest vor Freude in die Luft zu springen ist 🤩👏🏼 weil es morgen endlich wieder los geht & wir unseren erst Trip post Corona machen werden 🚐💨! Wir sind ehrlich gesagt echt ein bisschen aufregt und freuen uns wie kleine Kinder an Weihnachten… auch wenn wir erstmal gar nicht so weit reisen 😅 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Habt ihr schon irgendwelche Reisepläne 🧳 oder werdet ihr den Sommer eher daheim auf Balkonien oder in Terrassien verbringen 🏡?

A post shared by JOHANNES & VIVIAN (@jovi_travel) on

Blíženci

„Najväčším zlom je nedostatok lásky: lásky k blížnym, strašná ľahostajnosť k susedovi, k tým, čo žijú na okraji spoločnosti, k vykorisťovaným, chudobným, starým.“ Miluj ľudí okolo seba a tento víkend im venuj svoju pozornosť. Budú šťastní.

Rak

„Muži podriaďujú lásku svojmu životu, ženy život láske.“ Ak niekoho miluješ, mala by si mu to povedať. Láska je trpezlivá, no niekedy s vyjadrením citov nemusíš čakať.

Lev

„Šťastie tvojho života záleží na druhu tvojich myšlienok.“ Tento víkend maj len pozitívne myšlienky a plánuj si dobrodružný týždeň. Uvidíš, prospeje to tvojej psychike.

Panna

„Tí, ktorých je najťažšie mať rád, sú obvykle tí, ktorí to najviac potrebujú.“ Snaž sa ukázať aj ľuďom, ktorých nemáš moc rada, že sú cenní a môžu sa na teba obrátiť. Pomôže im to.

Váhy

„Žite dobrý a čestný život. Až zostarnete a pozriete sa späť, budete s môcť druhýkrát radovať.“ Ak si tento týždeň niekomu klamala a nehovorila úplnú pravdu, zmeň to. Cez víkend sa priznaj, pretože by ťa trápilo svedomie.

Škorpión

„Len búrky a vlny dávajú moru dušu a život.“ Niekedy nejde podľa plánu nič, no to nie je dôvod na to, aby si sa trápila. Tento týždeň ti ukázal, že si silná a zvládneš všetko. Oddychuj a v pondelok sa pusti do práce.

Strelec

„Tí, ktorí sú sami, majú smutný život, ale najsmutnejšiu smrť.“ Cez víkend sa snaž socializovať a vyraz do spoločnosti. Keď sa ti nič zaujímavé nestane, aspoň choď navštíviť priateľov. Človek je spoločenský tvor.

Kozorožec

„Než človek niekomu venuje dôveru, má sa pozrieť na jeho spôsob života a na jeho charakter.“ Dôveruj, ale preveruj – nehovorí sa to len tak. Ak uvažuješ o tom, že si niekoho pustíš do života, cez víkend si ho prever.

Vodnár

„Ak je úžasná, nebude to s ňou ľahké. Ak je to s ňou ľahké, nebude úžasná. Ak za to stojí, nevzdáš to s ňou. A ak to vzdáš, tak za to nestojíš ty.“ Láska je krásna, no dá zabrať. Nevzdávaj to a tento víkend sa snaž vo vzťahu o romantiku a hĺbku, pretože tam sa snaha cení niekoľkonásobne viac.

Ryby

„Všetko, čo som sa naučil o živote, sa dá povedať troma slovami: život ide ďalej.“ Zabudni na všetky zlé obdobia v tvojom živote. Prichádza nový mesiac, preto sa tento víkend nalaď pozitívne a mysli na ciele, ktoré si dáš v októbri.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy