Unsplash/Jon Ly

Ak patríš k typom ľudí, ktorým neprekáža viac sa vo vzťahu prispôsobovať, tak potom ti tieto znamenia zverokruhu nebudú prekážať. Ak si však dominantnej povahy, potom to budeš mať s nimi zložité, najmä vo vzťahu.

Dnes ti prinášame znamenia zverokruhu, ktoré majú tendenciu viac rozhodovať a byť tými, ktorí vedú svoje polovičky. Na druhej strane, ak sú obaja vo vzťahu dominantní, môže to mať aj svoje čaro. Môže to byť taký taliansky vzťah.

Lev

Človek narodený ako Lev je vo všeobecnosti veľmi temperamentnej povahy. Miluje byť osobou, ktorá vedie vzťah a je „na koni“. Zbožňuje zábavu a nenávidí nudu. Proste kráľ zvierat. Preto potrebuje vo vzťahu niekoho, kto nemá za potrebu vyčnievať a neprekáža mu byť tým pasívnejším. Tak sa budú tieto dve hrdličky dopĺňať a vytvárať jeden harmonický celok, ktorý bude fungovať. Ak sa stretnú dve dominantné povahy, bude to niečo ako sopka a búrka dokopy. Ale môže to byť poriadne vzrušujúci vzťah.

Býk

O Býkovi je zas známe, že má rád veci pod kontrolou. Uprednostňuje, keď ide všetko podľa jeho plánov a pravidiel. Ak sa stretne s človekom podobnej povahy, nemusí to v tomto prípade dopadnúť najlepšie, pretože Býk málokedy upustí zo svojho. Často môže dochádzať k hádkam a konfliktom, čo vo vzťahu nerobí dobrotu. Zhrnutie, Býk by potreboval niekoho kľudnejšej povahy. Niekoho, kto je submisívnejším.

Škorpión

Posledné znamenie, ktoré spomenieme je Škorpión. Keď sa dostane do vážneho vzťahu, vtedy odkryje svoju dominanciu. Zároveň je to veľmi záhadné znamenie plné prekvapení. A áno, s ním je vzťah poriadne „taliansky“. Byť s ním nie je najľahšie, najmä preto, lebo veľmi obľubuje presadzovať svoje. A keď si dupne, tak musí byť po jeho, inak ťa bodne nepeknou poznámkou. Ale komu to neprekáža, zažije so Škorpiónom veľa nádherných chvíľ.

Byť dominantný nie je zlé, len občas treba vnímať aj druhú stranu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy