Pexels/Andrea Piacquadio

Niektorí ľudia nechápu, že život je pekný práve vďaka tomu, že sa od seba odlišujeme. Ak by sme boli rovnakí, nebolo by to ono a mali by sme jednotvárny a fádny život. Ľudia, ktorí to nechápu, sú narodení v týchto znameniach.

Blíženci

Blíženci sú prelietaví ľudia. Rýchlo sa vo vzťahu nudia, neustále musia zažívať dobrodružstvo a bažia po informáciách. Sú netrpezliví a vo vzťahu aj často žiarliví. Ich nerozvážnosť sa prejavuje pri partnerovi – chceli by ho stále meniť na svoj obraz, pretože nemôžu vystáť, ak má niekto iný názor, než oni sami.

Rak

Ľudia v znamení Raka sú chamtiví a majú sklony k podráždenosti. Ľahko vybuchnú, pretože ich rozruší aj ten najmenší detail. Vo vzťahu sa správajú nadradene, radi rozkazujú a partnera si často privlastňujú. Väčšinu času sú nahnevaní, pretože nemajú radi, ak sa ich polovička správa ako malé dieťa. Chceli by partnera ovládať.

Škorpión

Napriek tomu, že sú ľudia v tomto znamení láskyplní, niekedy nevedia čo robia. Preto môže mať partner Škorpióna pocit, že ho mení na svoj obraz. Núti mu názory, ktoré presadzuje on. Hodnotí oblečenie, ktoré nosí. Chce, aby rozprával tak, ako on. Kedy ale pochopí, že o tom život nie je?

Lev

Títo ľudia sú pyšní, arogantní a nevedia, ako sa majú správať. Vo vzťahu majú nulové slušné chovanie. Často partnera podvádzajú, manipulujú ním a klamú mu. Na dlhodobé záväzky moc nie sú, pretože chcú byť stredobodom pozornosti a najradšej by boli, keby ich partner bol presne takým, ako si ho predstavujú. Mal by ich denne chváliť, odmeňovať, bozkávať a starať sa o chod domácnosti.

Kozorožec

Kozorožci sú väčšinou osamelí, pretože vo vzťahu nevedia fungovať. Majú málo sebadôvery a tak si myslia, že keď partnera pretvoria na svoj obraz, nikdy od nich neodíde. Avšak, práve to sa stane. Nemali by chcieť od partnera niečo, čo on sám nechce. Pokiaľ toto nepochopia, budú sami ešte veľmi dlho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy