Začiatky vzťahu bývajú vždy krásne. Muž sa javí ako takmer dokonalý princ, ktorý je pozorný, snaží sa o teba starať, nepotrebuje žiadne iné ženy, pretože ti dal svoje srdce. Cítiš sa ako princezná, ktorá si žije svoj sen, a čo lepšie, ten sen sa stal skutočnosťou. Teda len do chvíle, kedy sa obaja vrátite späť na zem a nastane realita.

Každodenná rutina, bežné problémy a povinnosti, to všetko nám časom otvorí oči, koho sme si to vlastne dali na krk. Keď zložíme ružové okuliare, môže sa stať, že ten, o kom sme si mysleli, aký je skvelý, vie byť poriadne výbušný až násilný. A práve chlapi narodení v týchto znameniach k tomu majú najväčšie predispozície.

Blíženci

Potrebujú zažívať dobrodružstvo a nenávidia nudu vo vzťahu. Nie sú vôbec trpezliví a dosť často u nich víťazí neprimeraná žiarlivosť než rozum. Majú tendenciu meniť partnera na svoj obraz.

To však nie je všetko. Keď sa polovička bráni a nenechá so sebou zametať, majú sklony až k násilnému správaniu. Nemôžu vystáť, že niekto iný myslí rozdielne ako oni.

Rak

Znamenie, ktoré baží nielen po všetkej kontrole nad partnerom, ale ešte sa aj uchyľuje k násilnosti a podráždenosti. Vie veľmi ľahko vybuchnúť a mnohokrát sa správa nadradene.

Ak nejde niečo podľa jeho predstáv, jeho hnev sa stupňuje. Vzťah s ním nie je najľahší a druhá strana sa musí veľakrát obrniť voči jeho správaniu a nájsť si tú správnu cestu k nemu. Potom už sa lásky k nemu nezbavíš.

Lev

Pyšný, arogantný a nevie, ako sa má správať k ostatným. Vo vzťahu aplikuje dominantnosť a ide z extrému do extrému. Na začiatku poriadne zlato, ktorému sa ťažko odoláva, môže za to aj jeho šarm, no čas ukáže, že to také pekné nie je.

Aj toto znamenie má sklony k násilnému správaniu najmä, ak polovička nespolupracuje tak, ako si Lev želá. Pri ňom je lepšie sa mať na pozore a dobre si ho preklepnúť, než s ním vhupneš rovno do vzťahu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.