Pixabay/jurryi_da

Už sa to blíži. Cítiš to? Onedlho koniec pracovného týždňa. No predtým, než skutočne skončí, poďme sa spoločne pozrieť na to, čo ťa čaká dnes. Šepká sa, že niekto sa môže tešiť na zmeny.

Baran

Dnes možno budeš pociťovať depresívne stavy a veľmi nebudeš sršať optimizmom, pokús sa však nemyslieť na nič zlé. Veď ako sa hovorí, čo nás nezabije, to nás posilní. Tak čo, skúsiš to brať takto?

Býk

V práci pôjde všetko ako švajčiarske hodinky a počas celého dňa budeš žiariť ako slniečko. Snaž sa splniť aj dnes povinnosti zodpovedne, ako vždy. Večer vypni a uži si príjemné chvíle s blízkymi.

Blíženci

Vo vzťahu si zachovaj chladnú hlavu, nech sa deje čo chce, aj keby sa steny rúcali, nekrič, nevyveď sa z miery. Partner ťa poriadne nahnevá, ale vari ty si nikomu nikdy nezdvihla tlak? Neobracaj sa chrbtom, aj keď horíš zlosťou.

Rak

Deň bude sprevádzaný smiechom, radosťou a vyrovnanosťou. Už si sa tak dávno netešila zo života, ako je tomu práve dnes. Všimla si si, že hneď ide všetko od ruky? Stačí tak málo.

Lev

Bude to ako každý iný deň, ale vešať hlavu nemusíš, že ťa nečaká žiadne prekvapenie. V tvojom prípade, aký deň si urobíš, taký ho budeš mať. Chceš zahnať nudu? Tak potom zdvihni zadok.

Panna

V osobnom živote síce dnes neočakávaj žiadne zmeny, no má to svoj dôvod. Čakajú ťa v práci. Pôjde o dobré zmeny, ktoré ťa posunú krok vpred. Ak si mala doposiaľ pocit, že si nedocenená, zmení sa to.

Váhy

Nedovoľ nikomu, aby rozhodoval za teba, ani keby to mala byť milovaná osoba. V prvom rade sa musíš naučiť, čo so životom ty sama. Nikto nebude za teba platiť účty, či iné veci. Maj na pamäti.

Škorpión

Pozor by si si mala dávať na financie. Až moc rozhadzuješ. A po druhé, v tvojom okolí ti chce niekto ublížiť. Maj oči na stopkách a never každému milému slovu. Dvakrát meraj a raz strihaj.

Strelec

Dnešok bude pre teba samý zhon a nebudeš si mať kedy poriadne naliať ani vodu. Napokon však všetko stihneš a ešte k tomu aj na výbornú, čo ti vytvorí skvelú náladu. Večer bude z teba skvelý spoločník.

Kozorožec

Neodkladaj žiadne problémy. Nech sa zdajú akokoľvek náročné na vyriešenie, ver, že ich napokon zvládneš. No pokiaľ si ich zametieš pod koberec, zajtra prídu nové a o to ťažšie to budeš zvládať.

Vodnár

Dnes budeš úspešná v práci a konečne ti aj kolegovia dajú hold, že si proste v tom dobrá. Ale nedovoľ, aby ti sláva stúpla do hlavy. Maj v sebe pokoru a uvidíš, bude sa ti dariť častejšie.

Ryby

Doma to bude ako na hokeji, ale aj v práci. Krik a rušno. No, berme to z pozitívneho hľadiska. Aspoň sa nebudeš nudiť. Našťastie, nakoniec ťa priateľ prekvapí malou pozornosťou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy