žena má sklony k narcizmu
Pexels/Brenner Oliveira

Znamenia sa podľa povahy delia na rôzne typy. V tomto článku odhalíš tie, ktoré majú sklony k narcizmu. Majú sa radi, sú sebecké, často sa musia pozerať do zrkadla a nútia ľudí, aby ich chválili. Si medzi nimi aj ty alebo by si takou nikdy nemohla byť?

Baran

Prvé znamenie, ktoré má sklony k narcizmu, je Baran. Je to to najviac chválenkárske znamenie na svete, pretože si chvály a komplimenty užíva. Dáva si záležať na svojom vzhľade a v kúpeľni trávi väčšiu polovicu dňa.

Jeho narcizmus však môžeš považovať za obranný mechanizmus, lebo sa často bojí, že v novom kolektíve nespraví dobrý dojem. Bez svojich rečí a sebeckosti by si sa mohla báť, či je u neho všetko v poriadku.

Ako byť šťastná
zdroj: Unsplash/Valerie Elash

Škorpión

Škorpión je narcista z toho dôvodu, že rád manipuluje druhými ľuďmi. Chce mať všetko pod kontrolou, preto si zakladá na tom, aby bol dokonale upravený. Verí tomu, že len tak urobí na ľudí dobrý dojem a získa si ich na svoju stranu.

Keď si ich obmotá okolo prstu, bude ich využívať na to, aby robili presne to, čo chce on. Škorpión si však neuvedomuje, že takýmto správaním len ubližuje ľuďom, ktorých miluje.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy