Niektorí ľudia dokážu zvládať problémy s chladnou hlavou, iní zas konajú skôr impulzívne a nechávajú sa ovplyvniť svojimi emóciami. To často vedie k ich výbuchu a čo je horšie, aj agresívnemu správaniu.

Niektoré znamenia zverokruhu majú so zvládaním svojich emócií menší problém a aj pri najmenšom náznaku hnevu sa zmenia na agresorov, ktorí neraz povedia aj to, čo neskôr ľutujú. Ich agresia dokáže vyprchať tak rýchlo, ako aj vznikla.

Na tieto 4 znamenia by si si mala dať obzvlášť pozor. Ak nechceš riskovať ich výbuch zlosti, radšej si dvakrát premysli, čo v ich prítomnosti povieš.

Baran

Baran je už od narodenia tvrdohlavý, impulzívny a vášnivý, pričom sa snaží byť vždy prvý. Svoju súťaživosť berie niekedy až tak vážne, že si neuvedomuje svoje agresívne správanie ku „konkurencii“. Niekedy by pritom stačilo, aby sa pred svojimi činmi trochu zamyslel a premyslel si to, čo chce urobiť.

Kvôli tomu sa môže dostávať do nepríjemných situácií, kedy povie alebo urobí niečo, čo sa nepáči jeho blízkym a kamarátom.

Blíženci

Blíženci bývajú veľmi nevyspytateľní. Často sa správajú tak, akoby išlo o dve rôzne osobnosti. Vďaka tomu sa snažia svoj hnev ovládať a držať ho pod povrchom, no niekedy to jednoducho nejde a vybuchnú. Neuvedomujú si však, že zašli priďaleko a prekročili pomyselné hranice nevhodného správania.

Zo svojho rozčúlenia sa však dokáže veľmi rýchlo dostať a ty niekedy ostaneš poriadne prekvapená takou prudkou zmenou nálady. Taký však je život s Blížencami.

Lev

Nie nadarmo sa hovorí, že lev je kráľom džungle. Svoje prvenstvo a dominanciu dáva rád najavo a niekedy práve svojím agresívnym správaním. Lev nemá rád, keď mu niekto dáva nechcené rady do života. Chce žiť podľa seba a ak máš iný názor než je ten jeho, veľmi ľahko môže vybuchnúť.

Ak mu však budeš lichotiť, veľmi ľahko sa premení na skrotené mačiatko.

Škorpión

Škorpión sa najskôr snaží svoje emócie ovládať, no keď sa mu to nedarí, svoj hnev dáva poriadne pocítiť. Ide o veľmi komplikované znamenie, v ktorom sa nedá ľahko vyznať. Je tvrdohlavý a niekedy aj manipulatívny a vždy dosiahne to, čo chce, bez ohľadu na to, akým spôsobom sa mu to podarí.

Škorpión je veľmi žiarlivý a ak mu dáš dôvod na žiarlenie, svoj hnev ukáže v plnej kráse. Ak je s niekým vo vzťahu, chce ho mať len pre seba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.